Toitlustamine

NB! Dokumentide lugemiseks on vajalik Adobe Reader programm, mida on võimalik tasuta alla laadida siit

04.03.24 - 08.03.24 menüü (.pdf)

11.03.24 - 15.03.24 menüü (.pdf)

18.03.24 - 22.03.24 menüü (.pdf)

PRIA :Jüri Gümnaasiumis pakutakse PRIA koolikava raames piimatooteid ning puu- ja juurvilju.

Oluline muudatus koolipiima ja koolipuuvilja koolikava toetuses alates 1.01.2024

Igapäevaselt on koolirestos saadaval vesi, piim, keefir, laktoosivaba piim, taimne "piimajook", rukkileivad- ja sepikud, gluteenivabad leivatooted, puuviljad, juur-ja aedviljad, salatikastmed ja muud erinevad maitse täiustamiseks mõeldud lisandid.

Hommikusööki 8:00 – 9:30 pakume kooliresto põhikooli söögisaalis koolipäevadel. Maksumus 0,55 € õpilaspileti alusel. Tasumine Rae Vallavalitsuse poolt esitatud arvete alusel (palume teha taotlus kooli kodulehel ja õpilastel palun kasutada söömise registreerimiseks õpilaspiletit).

Koolilõuna 10:10 - 13:10 on kõigile Jüri Gümnaasiumi õpilastele TASUTA. Koolilõunat pakume kooliresto söögisaalides: PS – põhikooli söögisaal ja GS – gümnaasiumi söögisaal.

Pikapäevaeinet 13:30 - 15:30  pakume kooliresto põhikooli söögisaalis koolipäevadel. Maksumus 1,20 € õpilaspileti alusel. Tasumine Rae Vallavalitsuse poolt esitatud arvete alusel (palume teha taotlus kooli kodulehel ja õpilastel palun kasutada söömise registreerimiseks õpilaspiletit).

Õppetundide ja söögivahetundide ajad leiad siit

Eritoit meditsiinilisel näidustusel (toidutalumatus): Kui õpilane vajab eritoitu arsti poolt diagnoositud toidutalumatuse tõttu, palume iga õppeaasta alguses esitada eritoidu taotlus koos arstitõendiga diagnoositud toidutalumatuse kohta kooli tervishoiutöötajale tervishoid@jyri.edu.ee ja teavitada ka klassijuhatajat.

Täiendavat teavet toidu koostise ja allergeenide kohta saab toidu valmistajalt.
Menüüs võib vajadusel ette tulla muudatusi.

Rae valla koolide koolilõuna ja pikapäevarühma toidu maksumuse kehtestamine (.pdf)