Õpilaste tulemused 2023/2024. õppeaastal

Õpilase nimi Klass Võistlus, olümpiaad, ... Tulemus Juhendaja õpetaja
Mia-Marleen Tõnis, Annabel Mirtel Saskia Joakit Krislin Tuul, Andrea Nirk, Steffen Soha, Hendrik Enno.
Vilistlased: Meril Kiskonen, Lauri Laurberg, Sten Mikk, Annaliisa Prits, Karoliine Jakovleva
Kooliteater Harjumaa Kooliteatrite festival Eripreemia Ingrid Mikk
Mia-Marleen Tõnis, Annabel Mirtel Saskia Joakit Krislin Tuul, Andrea Nirk, Steffen Soha, Hendrik Enno.
Vilistlased: Meril Kiskonen, Lauri Laurberg, Sten Mikk, Annaliisa Prits, Karoliine Jakovleva
Kooliteater Põltsamaa Miniteatripäevad Erpireemia Ingrid Mikk
Mia-Marleen Tõnis 12.c Harjumaa Kooliteatrite festival Nais kõrvalosatäitja preemia Ingrid Mikk
Rahel Hansen 2.a Harjumaa tüdrukute joonistusvõistlus I koht Terje Papp
Felisity Riives 2.b Loode-Eesti flöödiõpilaste konkurss I koht Linda Kelder
Frank Bachaus 6.c Loode-Eesti klaveriõpilaste konkurss I koht  
Paula Gloria Uusküla 5.c Loode-Eesti klaveriõpilaste konkurss II koht  
Darja Todurova 5.e Loode-Eesti klaveriõpilaste konkurss II koht  
Ines Kalekin 1.c Loode-Eesti klaveriõpilaste konkurss III koht  
Raul Gross 6.c Parim Noor Instrumentalist 2024 Loode-Eesti regioon klarnet ja saksofon II koht Karl Joosep Sinisalu
Mia Pariis 4.d Parim Noor Instrumentalist 2024 Loode-Eesti regioon klarnet ja saksofon II koht Karl Joosep Sinisalu
Oskar Märtin 12.c Parim Noor Instrumentalist 2024 lõppkonkurss kitarr III koht Igor Besstšotnov
Oskar Märtin 12.c Parim Noor Instrumentalist 2024 Loode-Eesti regioon kitarr I koht Igor Besstšotnov
Gertrud Erm 2.c Parim Noor Instrumentalist 2024 Loode-Eesti regioon viiul I koht Riina Lõhmus
Elenora Rannik 6.d Parim Noor Instrumentalist 2024 Loode-Eesti regioon kitarr III koht Igor Besstšotnov
Victoria Bojetskaja 2.b Loode-Eesti klaveriõpilaste konkurss II koht  
Victoria Bojetskaja 2.b Narvas XV Vabariiklik noorte pianistide instrumentaalkontserdi konkurss II koht  
Eleanor Susanna Türk 5.c Parim Noor Instrumentalist 2024 lõppkonkurss viiul I koht Riina Lõhmus
Eleanor Susanna Türk 5.c Parim Noor Instrumentalist 2024 Loode-Eesti regioon viiul I koht Riina Lõhmus
Holger Himuškin 11.a Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused murdmaateatejooksus III koht Egert Šarikov
Raiko Ilves 10.a Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused murdmaateatejooksus III koht Egert Šarikov
Andreas Saulep 10.a Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused murdmaateatejooksus III koht Egert Šarikov
Marten Teder 12.a Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused murdmaateatejooksus III koht Egert Šarikov
Christopher Gutmann 12.a Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused murdmaateatejooksus III koht Egert Šarikov
Markus Söödor 9.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused murdmaateatejooksus III koht Martti Pent
Kristo Timuska 9.e Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused murdmaateatejooksus III koht Kristo Remmelgas
Rainer Ahi 9.e Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused murdmaateatejooksus III koht Kristo Remmelgas
Rassel Pihlak 9.e Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused murdmaateatejooksus III koht Kristo Remmelgas
Trevon Roger Kuusk 9.e Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused murdmaateatejooksus III koht Kristo Remmelgas
Rasmus Pallum 9.d Eesti koolide meistrivõistlused kiirmales VI koht Tiina Raud
Rauno Välba 8.b Harjumaa meistrivõistlused males - U14 III koht Tiina Raud
Rauno Välba 8.b Eesti koolide meistrivõistlused kiirmales VIII koht Tiina Raud
Rasmus Uljas 9.d Eesti koolide meistrivõistlused kiirmales VI koht Tiina Raud
Kert Pukk 7.c Harjumaa meistrivõistlused males - U14 III koht Tiina Raud
Sander Aasma 8.b Eesti koolide meistrivõistlused kiirmales VI koht Tiina Raud
Sander Aasma 8.b Harjumaa meistrivõistlused males - U18 III koht Tiina Raud
Kert Pukk 7.c Eesti koolide mõttespordi olümpiaad males (võistkondlik tulemus põhikooli arvestuses) II koht Tiina Raud
Sander Aasma 8.b Eesti koolide mõttespordi olümpiaad males (võistkondlik tulemus põhikooli arvestuses) II koht Tiina Raud
Rauno Välba 8.b Eesti koolide mõttespordi olümpiaad males (võistkondlik tulemus põhikooli arvestuses) II koht Tiina Raud
Rasmus Pallum 9.d Eesti koolide mõttespordi olümpiaad males (võistkondlik tulemus põhikooli arvestuses) II koht Tiina Raud
Rasmus Uljas 9.d Eesti koolide mõttespordi olümpiaad males (võistkondlik tulemus põhikooli arvestuses) II koht Tiina Raud
Sanna Männigo 4.c Eesti koolide mõttespordi olümpiaadi sudokude lahendamise võistlus II koht  
Rudolf Kattel 9.c Jüri Gümnaasiumi liputoimkonna aktiivne liige Eesti Vabadusvõitluse Liidu pronksmärk Kaiko Lippur
Mathias Järve 9.c Jüri Gümnaasiumi liputoimkonna aktiivne liige Eesti Vabadusvõitluse Liidu pronksmärk Kaiko Lippur
Stinger Vahtrik 9.c Jüri Gümnaasiumi liputoimkonna ülem Eesti Vabadusvõitluse Liidu pronksmärk Kaiko Lippur
Nils Johannes Tagel 6.a Super Skypark vabariiklik võrkpalli miniliiga finaalturniir I koht Martti Pent
Ruben Veersalu 6.d Super Skypark vabariiklik võrkpalli miniliiga finaalturniir I koht Kristo Remmelgas
Sebastian Semmel 5.d Super Skypark vabariiklik võrkpalli miniliiga finaalturniir I koht Kristo Remmelgas
Joosep Vares 4.d Super Skypark vabariiklik võrkpalli miniliiga finaalturniir I koht Kristo Remmelgas
Oskar Vares 6.a Super Skypark vabariiklik võrkpalli miniliiga finaalturniir I koht Martti Pent
Andero Tatrik 6.e Super Skypark vabariiklik võrkpalli miniliiga finaalturniir I koht Kristo Remmelgas
Diana Toomjõe 8.d Super Skypark 7.-9. klassi tütarlaste kooliliiga Põhja regiooni võrkpalli etapp III koht Liina Luik
Kathriin Ränk 8.d Super Skypark 7.-9. klassi tütarlaste kooliliiga Põhja regiooni võrkpalli etapp III koht Liina Luik
Kertu Liisa Rahuoja 8.c Super Skypark 7.-9. klassi tütarlaste kooliliiga Põhja regiooni võrkpalli etapp III koht Helen Loik
Rica Renata Raudsep 8.b Super Skypark 7.-9. klassi tütarlaste kooliliiga Põhja regiooni võrkpalli etapp III koht Helen Loik
Anna Brit Jõearu 8.a Super Skypark 7.-9. klassi tütarlaste kooliliiga Põhja regiooni võrkpalli etapp III koht Helen Loik
Vivika Tamm 8.a Super Skypark 7.-9. klassi tütarlaste kooliliiga Põhja regiooni võrkpalli etapp III koht Helen Loik
Andra Jürima 8.a Super Skypark 7.-9. klassi tütarlaste kooliliiga Põhja regiooni võrkpalli etapp III koht Helen Loik
Anna Katariina Õunpuu 6.d Super Skypark Põhja-Eesti miniliiga võrkpalli võistlused III koht Laura Sirelpuu
Maia Kateriin Kuuskmaa 6.d Super Skypark Põhja-Eesti miniliiga võrkpalli võistlused III koht Laura Sirelpuu
Kristiin Heleen Soe 5.c Super Skypark Põhja-Eesti miniliiga võrkpalli võistlused III koht Laura Sirelpuu
Saara Lotta Merivälja 6.a Super Skypark Põhja-Eesti miniliiga võrkpalli võistlused III koht Liina Luik
Viivi Tamm 6.a Super Skypark Põhja-Eesti miniliiga võrkpalli võistlused III koht Liina Luik
Gerti Kurgpõld 6.d Super Skypark Põhja-Eesti miniliiga võrkpalli võistlused III koht Laura Sirelpuu
Isabella Saulep 6.c Super Skypark Põhja-Eesti miniliiga võrkpalli võistlused III koht Liina Luik
Ruben Veersalu 6.d Super Skypark Põhja-Eesti miniliiga võrkpalli võistlused I koht Kristo Remmelgas
Sebastian Semmel 5.d Super Skypark Põhja-Eesti miniliiga võrkpalli võistlused I koht Kristo Remmelgas
Joosep Vares 4.d Super Skypark Põhja-Eesti miniliiga võrkpalli võistlused I koht Kristo Remmelgas
Andero Tatrik 6.e Super Skypark Põhja-Eesti miniliiga võrkpalli võistlused I koht Kristo Remmelgas
Oskar Vares 6.a Super Skypark Põhja-Eesti miniliiga võrkpalli võistlused I koht Martti Pent
Aaron Sinimäe 9.d Harjumaa koolidevahelised talvised meistrivõistlused kergejõustikus - 1000m jooks III koht Kristo Remmelgas
Merili Kõrvel 11.c Harjumaa koolidevahelised talvised meistrivõistlused kergejõustikus - kuulitõuge  II koht Eliise Pajumets
Kristin Paas 9.c Harjumaa koolidevahelised talvised meistrivõistlused kergejõustikus - 600m jooks II koht Laura Sirelpuu
Kristofer Kruusimäe 10.a Harjumaa koolidevahelised talvised meistrivõistlused kergejõustikus - kaugushüpe I koht Egert Šarikov
Kristofer Kruusimäe 10.a Harjumaa koolidevahelised talvised meistrivõistlused kergejõustikus - 60m jooks I koht Egert Šarikov
Rainer Ahi 9.e Harjumaa koolidevahelised talvised meistrivõistlused kergejõustikus - 60m jooks I koht Kristo Remmelgas
Saara Ott 5.c Harjumaa koolidevahelised talvised meistrivõistlused kergejõustikus - kõrgushüpe II koht Laura Sirepuu
Saara Ott 5.c Harjumaa koolidevahelised talvised meistrivõistlused kergejõustikus - 60m jooks II koht Laura Sirelpuu
Mathias Värva 11.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused teatesuusatamises kuni 10.-12. klass III koht Toomas Lubi
Sander Kodu 10.a Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused teatesuusatamises kuni 10.-12. klass III koht Toomas Lubi
Mikk Mardo 11.c Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused teatesuusatamises kuni 10.-12. klass III koht Toomas Lubi
Karel Zirk 10.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused teatesuusatamises kuni 10.-12. klass III koht Toomas Lubi
Janeli Luts 11.a Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused teatesuusatamises kuni 10.-12. klass III koht Toomas Lubi
Hanna Vainlo 10.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused teatesuusatamises kuni 10.-12. klass III koht Toomas Lubi
Saskia Leht 11.c Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused teatesuusatamises kuni 10.-12. klass III koht Toomas Lubi
Elisabeth Aloe 11.c Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused teatesuusatamises kuni 10.-12. klass III koht Toomas Lubi
Karl Stefan Kivistik 7.a Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused teatesuusatamises kuni 6.-7. klass I koht Toomas Lubi
Nils Johannes Tagel 6.a Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused teatesuusatamises kuni 6.-7. klass I koht Toomas Lubi
Oskar Vares 6.a Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused teatesuusatamises kuni 6.-7. klass I koht Toomas Lubi
Kaspar Vares 7.d Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused teatesuusatamises kuni 6.-7. klass I koht Toomas Lubi
Sebastian Semmel 5.d Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused teatesuusatamises kuni 5. klass II koht Toomas Lubi
Joosep Vares 4.d Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused teatesuusatamises kuni 5. klass II koht Toomas Lubi
Kent Sander Möller 4.c Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused teatesuusatamises kuni 5. klass II koht Toomas Lubi
Kaur Künter Möller 5.c Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused teatesuusatamises kuni 5. klass II koht Toomas Lubi
Elisabet Eilaste 6.e Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused võrkpallis kuni 6. klass III koht Laura Sirelpuu
Anna Katariina Õunpuu 6.d Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused võrkpallis kuni 6. klass III koht Laura Sirelpuu
Maia Kateriin Kuuskmaa 6.d Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused võrkpallis kuni 6. klass III koht Laura Sirelpuu
Stefy Seppen 6.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused võrkpallis kuni 6. klass III koht Laura Sirelpuu
Laura Kurisoo 6.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused võrkpallis kuni 6. klass III koht Laura Sirelpuu
Laura Marie Ljäkin 6.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused võrkpallis kuni 6. klass III koht Laura Sirelpuu
Nils Johannes Tagel 6.a Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused võrkpallis kuni 6. klass I koht Martti Pent
Sebastian Semmel 5.d Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused võrkpallis kuni 6. klass I koht Kristo Remmelgas
Ruben Veersalu 6.d Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused võrkpallis kuni 6. klass I koht Kristo Remmelgas
Joosep Vares 4.d Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused võrkpallis kuni 6. klass I koht Kristo Remmelgas
Oskar Vares 6.a Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused võrkpallis kuni 6. klass I koht Martti Pent
Diana Toomjõe 8.d Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused võrkpallis 7.-9. klass I koht Liina Luik
Kathriin Ränk 8.d Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused võrkpallis 7.-9. klass I koht Liina Luik
Laura Nõmm 8.d Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused võrkpallis 7.-9. klass I koht Liina Luik
Annabel Saulep 8.d Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused võrkpallis 7.-9. klass I koht Liina Luik
Sarah Perandi 8.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused võrkpallis 7.-9. klass I koht Helen Loik
Kertu Liisa Rahuoja 8.c Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused võrkpallis 7.-9. klass I koht Helen Loik
Rica Renata Raudsep 8.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused võrkpallis 7.-9. klass I koht Helen Loik
Andra Jürima 8.a Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused võrkpallis 7.-9. klass I koht Helen Loik
Laura Naudi 9.a Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused võrkpallis 7.-9. klass I koht Helen Loik
Simo Laherand 8.c Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused võrkpallis 7.-9. klass II koht Martti Pent
Roland Pallaste 7.e Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused võrkpallis 7.-9. klass II koht Kristo Remmelgas
Markus Söödor 9.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused võrkpallis 7.-9. klass II koht Martti Pent
Maksim Dotsenko 7.d Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused võrkpallis 7.-9. klass II koht Kristo Remmelgas
Kristjan Rosar 9.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused võrkpallis 7.-9. klass II koht Martti Pent
Kaspar Vares 7.d Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused võrkpallis 7.-9. klass II koht Kristo Remmelgas
Kaarel Sibul 7.d Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused võrkpallis 7.-9. klass II koht Kristo Remmelgas
Villem Edward Väling 12.a Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused võrkpallis 10.-12. klass III koht Egert Šarikov
Karel Zirk 10.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused võrkpallis 10.-12. klass III koht Egert Šarikov
Kristofer Sõna 10.a Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused võrkpallis 10.-12. klass III koht Egert Šarikov
Dominic Semmel 11.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused võrkpallis 10.-12. klass III koht Egert Šarikov
Mattias Thomas Luhaväli 10.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused võrkpallis 10.-12. klass III koht Egert Šarikov
Kennert Linamaa 11.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused võrkpallis 10.-12. klass III koht Egert Šarikov
Karl Markus Kuuskmaa 10.c Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused võrkpallis 10.-12. klass III koht Egert Šarikov
Jan Kristofer Kompus 12.a Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused võrkpallis 10.-12. klass III koht Egert Šarikov
Iren Rahnel 12.a Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused võrkpallis 10.-12. klass I koht Eliise Pajumets
Helen Rahuoja 12.c Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused võrkpallis 10.-12. klass I koht Eliise Pajumets
Lisandra Tatrik 10.a Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused võrkpallis 10.-12. klass I koht Eliise Pajumets
Anni Põldma 11.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused võrkpallis 10.-12. klass I koht Eliise Pajumets
Saskia Leht 11.c Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused võrkpallis 10.-12. klass I koht Eliise Pajumets
Annabel Lattik 10.a Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused võrkpallis 10.-12. klass I koht Eliise Pajumets
Merili Kõrvel 11.c Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused võrkpallis 10.-12. klass I koht Eliise Pajumets
Elisabeth Valdmann 7.c Eesti koolide mõttespordi olümpiaad kabes III koht Arno Uutma
Elisabeth Valdmann 7.c Harjumaa meistrivõistlused kabes, naiste arvestus I koht Arno Uutma
Elisabeth Valdmann 7.c Eesti meistrivõistlused 100-r kabes kadettidele I koht
maksimumpunktid
Arno Uutma
Saara Ott 5.c TV10 Olümpia starti 53. hooaja Vabariiklik I etapp
60m jooks
VII koht Laura Sirelpuu
Romek Uibopuu 11.c Harjumaa Koolidevahelised Meistrivõistlused teateujumises kuni 10.-12. kl II koht Egert Šarikov
Gregory Kibus 11.a Harjumaa Koolidevahelised Meistrivõistlused teateujumises kuni 10.-12. kl II koht Egert Šarikov
Alex Sikk 10.b Harjumaa Koolidevahelised Meistrivõistlused teateujumises kuni 10.-12. kl II koht Egert Šarikov
Rasmus Välk 10.a Harjumaa Koolidevahelised Meistrivõistlused teateujumises kuni 10.-12. kl II koht Egert Šarikov
Elisabeth Vahtras 11.c Harjumaa Koolidevahelised Meistrivõistlused teateujumises kuni 10.-12. kl I koht Eliise Pajumets
Angelika Izosina 12.c Harjumaa Koolidevahelised Meistrivõistlused teateujumises kuni 10.-12. kl I koht Eliise Pajumets
Liisa Aruste 11.a Harjumaa Koolidevahelised Meistrivõistlused teateujumises kuni 10.-12. kl I koht Eliise Pajumets
Elisabeth Aloe 11.c Harjumaa Koolidevahelised Meistrivõistlused teateujumises kuni 10.-12. kl I koht Eliise Pajumets
Kristo Timuska 9.a Harjumaa Koolidevahelised Meistrivõistlused teateujumises kuni 8.-9. kl II koht Martti Pent
Sebastian Kull 9.e Harjumaa Koolidevahelised Meistrivõistlused teateujumises kuni 8.-9. kl II koht Kristo Remmelgas
Mathias Nahkur 8.c Harjumaa Koolidevahelised Meistrivõistlused teateujumises kuni 8.-9. kl II koht Martti Pent
Marten Siller 9.g Harjumaa Koolidevahelised Meistrivõistlused teateujumises kuni 8.-9. kl II koht Kristo Remmelgas
Patrick Oliver Uibo 6.a Harjumaa Koolidevahelised Meistrivõistlused teateujumises kuni 6.-7. kl II koht Martti Pent
Romet Paas 6.c Harjumaa Koolidevahelised Meistrivõistlused teateujumises kuni 6.-7. kl II koht Kristo Remmelgas
Danver Lepik 6.a Harjumaa Koolidevahelised Meistrivõistlused teateujumises kuni 6.-7. kl II koht Martti Pent
Raul Oja 7.g Harjumaa Koolidevahelised Meistrivõistlused teateujumises kuni 6.-7. kl II koht Martti Pent
Carolin Trell 7.a Harjumaa Koolidevahelised Meistrivõistlused teateujumises kuni 6.-7. kl I koht Eliise Pajumets
Laurette Ella Eha 6.e Harjumaa Koolidevahelised Meistrivõistlused teateujumises kuni 6.-7. kl I koht Liina Luik
Rebecca Rammul 7.c Harjumaa Koolidevahelised Meistrivõistlused teateujumises kuni 6.-7. kl I koht Helen Loik
Sofia Zielinski 6.c Harjumaa Koolidevahelised Meistrivõistlused teateujumises kuni 6.-7. kl I koht Liina Luik
Alina Tammeleht 5.c Harjumaa Koolidevahelised Meistrivõistlused teateujumises kuni 5.klass I koht Laura Sirelpuu
Mia Pariis 4.d Harjumaa Koolidevahelised Meistrivõistlused teateujumises kuni 5.klass I koht Liina Luik
Karolin Maipuu 5.d Harjumaa Koolidevahelised Meistrivõistlused teateujumises kuni 5.klass I koht Liina Luik
Anne-Mari Nurmsalu 5.a Harjumaa Koolidevahelised Meistrivõistlused teateujumises kuni 5.klass I koht

Lauri Pakkas

Jaan Akk 5.b TV10 Olümpia Starti 2024. aasta Harjumaa finaalvõistluste I etapp
Kuulitõuge
VI koht Martti Pent
Renor Rätsepp 5.b TV10 Olümpia Starti 2024. aasta Harjumaa finaalvõistluste I etapp
Kaugushüpe
IV koht Martti Pent
Renor Rätsepp 5.b TV10 Olümpia Starti 2024. aasta Harjumaa finaalvõistluste I etapp
60m jooks
VI koht Martti Pent
Romi Pakkas 4.b TV10 Olümpia Starti 2024. aasta Harjumaa finaalvõistluste I etapp
60m jooks
IV koht Martti Pent
Rimo Toomik 6.v TV10 Olümpia Starti 2024. aasta Harjumaa finaalvõistluste I etapp
Kõrgushüpe
V koht Martti Pent
Kristjan Luukas 7.g TV10 Olümpia Starti 2024. aasta Harjumaa finaalvõistluste I etapp
Kaugushüpe
IV koht Martti Pent
Kristjan Luukas 7.g TV10 Olümpia Starti 2024. aasta Harjumaa finaalvõistluste I etapp
60m tõkkejooks
III koht Martti Pent
Ranno Mürkhain 7.b Harjumaa Koolidevahelised Meistrivõistlused Korvpallis 6.-7.kl II koht Martti Pent
Jan-Erik Balašov 7.g Harjumaa Koolidevahelised Meistrivõistlused Korvpallis 6.-7.kl II koht Martti Pent
Uku-Jander Vällo 7.b Harjumaa Koolidevahelised Meistrivõistlused Korvpallis 6.-7.kl II koht Martti Pent
Jakob Zirk 7.g Harjumaa Koolidevahelised Meistrivõistlused Korvpallis 6.-7.kl II koht Martti Pent
Robin Oja 7.b Harjumaa Koolidevahelised Meistrivõistlused Korvpallis 6.-7.kl II koht Martti Pent
Romet Saarniit 7.b Harjumaa Koolidevahelised Meistrivõistlused Korvpallis 6.-7.kl II koht Martti Pent
Otto Mihkel Asi 7.b Harjumaa Koolidevahelised Meistrivõistlused Korvpallis 6.-7.kl II koht Martti Pent
Lauri Mürkhain 12.c Harjumaa Koolidevahelised Meistrivõistlused Korvpallis 10.-12.kl III koht Egert Šarikov
Christopher Gutmann 12.a Harjumaa Koolidevahelised Meistrivõistlused Korvpallis 10.-12.kl III koht Egert Šarikov
Remo Heinmaa 11.c Harjumaa Koolidevahelised Meistrivõistlused Korvpallis 10.-12.kl III koht Egert Šarikov
Mairo Saarniit 11.c Harjumaa Koolidevahelised Meistrivõistlused Korvpallis 10.-12.kl III koht Egert Šarikov
Märtin Asi 12.a Harjumaa Koolidevahelised Meistrivõistlused Korvpallis 10.-12.kl III koht Egert Šarikov
Marten Teder 12.a Harjumaa Koolidevahelised Meistrivõistlused Korvpallis 10.-12.kl III koht Egert Šarikov
Madleen Põhna 12.c Harjumaa Koolidevahelised Meistrivõistlused Korvpallis 10.-12.kl II koht Eliise Pajumets
Iren Rahnel 12.a Harjumaa Koolidevahelised Meistrivõistlused Korvpallis 10.-12.kl II koht Eliise Pajumets
Agnes Oks 12.c Harjumaa Koolidevahelised Meistrivõistlused Korvpallis 10.-12.kl II koht Eliise Pajumets
Reelika Liiv 12.c Harjumaa Koolidevahelised Meistrivõistlused Korvpallis 10.-12.kl II koht Eliise Pajumets
Marta Solojova 12.c Harjumaa Koolidevahelised Meistrivõistlused Korvpallis 10.-12.kl II koht Eliise Pajumets
Aila Ly Rogatkin 10.c Harjumaa Koolidevahelised Meistrivõistlused Korvpallis 10.-12.kl II koht Eliise Pajumets
Marten Klaas 10.c Harjumaa Koolidevahelised Meistrivõistlused Jalgpallis 10.-12. kl III koht Egert Šarikov
Ander Abel  10.a Harjumaa Koolidevahelised Meistrivõistlused Jalgpallis 10.-12. kl III koht Egert Šarikov
Cristofer Retimann 10.b Harjumaa Koolidevahelised Meistrivõistlused Jalgpallis 10.-12. kl III koht Egert Šarikov
Kristofer Kruusimäe 10.a Harjumaa Koolidevahelised Meistrivõistlused Jalgpallis 10.-12. kl III koht Egert Šarikov
Raiko Ilves 10.a Harjumaa Koolidevahelised Meistrivõistlused Jalgpallis 10.-12. kl III koht Egert Šarikov
Rico Piil 11.b Harjumaa Koolidevahelised Meistrivõistlused Jalgpallis 10.-12.kl III koht Egert Šarikov
Mathias Värva 11.b Harjumaa Koolidevahelised Meistrivõistlused Jalgpallis 10.-12.kl III koht Egert Šarikov
Risto Koik 8.a Harjumaa Koolidevahelised Meistrivõistlused Jalgpallis 8.-9.kl III koht Martti Pent
Johannes Unt 8.d Harjumaa Koolidevahelised Meistrivõistlused Jalgpallis 8.-9.kl III koht Kristo Remmelgas
Trevon Roger Kuusk 9.e Harjumaa Koolidevahelised Meistrivõistlused Jalgpallis 8.-9.kl III koht Kristo Remmelgas
Martin Toomik 8.g Harjumaa Koolidevahelised Meistrivõistlused Jalgpallis 8.-9.kl III koht Kristo Remmelgas
Mihkel Mandel 9.g Harjumaa Koolidevahelised Meistrivõistlused Jalgpallis 8.-9.kl III koht Kristo Remmelgas
Remon Piil 8.a Harjumaa Koolidevahelised Meistrivõistlused Jalgpallis 8.-9.kl III koht Martti Pent
Roald Richard Riikoja 8.a Harjumaa Koolidevahelised Meistrivõistlused Jalgpallis 8.-9.kl III koht Martti Pent
Ralf Lennart Riikoja 8.a Harjumaa Koolidevahelised Meistrivõistlused Jalgpallis 8.-9.kl III koht Martti Pent
Christopher Gutmann 12.a Harjumaa Koolidevahelised Meistrivõistlused Staadionijooksudes 10.-12.kl 4x800m II koht Egert Šarikov
Andreas Saulep 10.a Harjumaa Koolidevahelised Meistrivõistlused Staadionijooksudes 10.-12.kl 4x800m II koht Egert Šarikov
Alex Sikk 10.b Harjumaa Koolidevahelised Meistrivõistlused Staadionijooksudes 10.-12.kl 4x800m II koht Egert Šarikov
Holger Himuškin 11.a Harjumaa Koolidevahelised Meistrivõistlused Staadionijooksudes 10.-12.kl 4x800m II koht Egert Šarikov
Elisabeth Aloe 11.c Harjumaa Koolidevahelised Meistrivõistlused Staadioniteatejooskudes 10.-12.kl 4x100m III koht Eliise Pajumets
Annabel Mirtel Saskia Joakit 10.a Harjumaa Koolidevahelised Meistrivõistlused Staadioniteatejooskudes 10.-12.kl 4x100m III koht Eliise Pajumets
Ramessa-Elisabeth Alliksoo 10.b Harjumaa Koolidevahelised Meistrivõistlused Staadioniteatejooskudes 10.-12.kl 4x100m III koht Eliise Pajumets
Aila Ly Rogatkin  10.c Harjumaa Koolidevahelised Meistrivõistlused Staadioniteatejooskudes 10.-12.kl 4x100m III koht Eliise Pajumets
Karel Zirk 10.b Harjumaa Koolidevahelised Meistrivõistlused Staadioniteatejooksudes 10.-12.kl 4x100m II koht Egert Šarikov
Andreas Saulep 10.a Harjumaa Koolidevahelised Meistrivõistlused Staadioniteatejooksudes 10.-12.kl 4x100m II koht Egert Šarikov
Alex Sikk 10.b Harjumaa Koolidevahelised Meistrivõistlused Staadioniteatejooksudes 10.-12.kl 4x100m II koht Egert Šarikov
Holger Himuškin 11.a Harjumaa Koolidevahelised Meistrivõistlused Staadioniteatejooksudes 10.-12.kl 4x100m II koht Egert Šarikov
Karel Zirk 10.b 10x55m pendelteatejooks I koht Egert Šarikov
Christopher Gutmann 12.a 10x55m pendelteatejooks I koht Egert Šarikov
Andreas Saulep 10.a 10x55m pendelteatejooks I koht Egert Šarikov
Alex Sikk 10.b 10x55m pendelteatejooks I koht Egert Šarikov
Holger Himuškin 11.a 10x55m pendelteatejooks I koht Egert Šarikov
Anni Põldma 11.b 10x55m pendelteatejooks I koht Eliise Pajumets
Elisabeth Aloe 11.c 10x55m pendelteatejooks I koht

Eliise Pajumets

Annabel Mirtel Saskia Joakit 10.a 10x55m pendelteatejooks I koht Eliise Pajumets
Ramessa-Elisabeth Alliksoo 10.b 10x55m pendelteatejooks I koht Eliise Pajumets
Aila Ly Rogatkin 10.c 10x55m pendelteatejooks I koht Eliise Pajumets
Trevon Roger Kuusk 9.e Harjumaa Koolidevahelised Meistrivõistlused Staadionijooksudes 8.-9. kl 4x800m I koht Kristo Remmelgas
Rassel Pihlak 9.e Harjumaa Koolidevahelised Meistrivõistlused Staadionijooksudes 8.-9. kl 4x800m I koht Kristo Remmelgas
Aaron Sinimäe 9.d Harjumaa Koolidevahelised Meistrivõistlused Staadionijooksudes 8.-9. kl 4x800m I koht Kristo Remmelgas
Rainer Ahi 9.d Harjumaa Koolidevahelised Meistrivõistlused Staadionijooksudes 8.-9. kl 4x800m I koht Kristo Remmelgas
Martin Tirman 8.e Harjumaa Koolidevahelised Meistrivõistlused Staadionijooksudes 8.-9. kl 4x100m I koht Kristo Remmelgas
Rainer Ahi 9.e Harjumaa Koolidevahelised Meistrivõistlused Staadionijooksudes 8.-9. kl 4x100m I koht Kristo Remmelgas
Aaron Sinimäe 9.d Harjumaa Koolidevahelised Meistrivõistlused Staadionijooksudes 8.-9. kl 4x100m I koht Kristo Remmelgas
Martin Toomik 8.g Harjumaa Koolidevahelised Meistrivõistlused Staadionijooksudes 8.-9. kl 4x100m I koht Kristo Remmelgas
Evert Rannamaa 6.a Harjumaa Koolidevahelised Meistrivõistlused Staadionijooksudes 6.-7. kl 4x100m

III koht

Martti Pent
Kristjan Luukas 7.g Harjumaa Koolidevahelised Meistrivõistlused Staadionijooksudes 6.-7. kl 4x100m III koht Martti Pent
Kaspar Vares 7.d Harjumaa Koolidevahelised Meistrivõistlused Staadionijooksudes 6.-7. kl 4x100m III koht Kristo Remmelgas
Rimo Toomik 6.v Harjumaa Koolidevahelised Meistrivõistlused Staadionijooksudes 6.-7. kl 4x100m III koht Laura Sirelpuu
Piia Oja 10.c Rae valla ettevõtlike konkurss Ettevõtlik noor 2023

Laura Lillepuu

Miiatriin Maltsar, Piia Oja, Kertu Liisa Rahuoja, Bianca Sinivee, Derle Meerja, Madis Kaarli, Karel Zirk, Kaisa Tiido, Grettel Lepp, Kennart Sander Rahuoja, Kristella Kempi, Steffenn Soha, Gerda Karu, Elisabeth Laanemets, Mia-Marleen Tõnis Õpilasesindus Ettevõtlik noor Silmapaistva ja aktiivse toimetamise eest õpilasesinduses Laura Lillepuu
Cristofer Reitmann 10.b Harjumaa laululaps 2024 I koht  
Meribel Meriloo 10.a Känguru 2024 88 koht Anneli Kontson
Tormi Kull 11.b Eesti koolide mõttespordi olümpiaad males (gümnaasiumi individuaalses arvestuse) I koht Tiina Raud
Tormi Kull 11.b Eesti koolide mõttespordi olümpiaad males (võistkondlik tulemus gümnaasiumi arvestuses) III koht Tiina Raud
Christopher Gutmann 12.a Eesti koolide mõttespordi olümpiaad males (võistkondlik tulemus gümnaasiumi arvestuses) III koht Tiina Raud
Villem Edward Väling 12.a Eesti koolide mõttespordi olümpiaad males (võistkondlik tulemus gümnaasiumi arvestuses) III koht Tiina Raud
Frank Bachaus 6.c Harjumaa laululaps 2024 I koht Liivi Lumijõe
Matthias Laurand 12.c Eesti koolide mõttespordi olümpiaad males (võistkondlik tulemus gümnaasiumi arvestuses) III koht Tiina Raud
Marten Teder 12.a Eesti koolide mõttespordi olümpiaad males (võistkondlik tulemus gümnaasiumi arvestuses) III koht Tiina Raud
Klaus Lani 1.c Eesti meistrivõistlused tavamales; vanuseklass U8  X koht Tiina Raud
Johan Paas 3.b Eesti koolide mõttespordi olümpiaad males (võistkondlik tulemus algkoolide arvestuses) II koht Tiina Raud
Henri Lõhmus 4.e Eesti koolide mõttespordi olümpiaad males (võistkondlik tulemus algkoolide arvestuses) II koht Tiina Raud
Karl Martin Azojan 4.e Eesti koolide mõttespordi olümpiaad males (võistkondlik tulemus algkoolide arvestuses) II koht Tiina Raud
Frederik Vendel 2.a Eesti koolide mõttespordi olümpiaad males (võistkondlik tulemus algkoolide arvestuses) II koht Tiina Raud
Roland Lükk 3.d Eesti koolide mõttespordi olümpiaad males (võistkondlik tulemus algkoolide arvestuses) II koht Tiina Raud
Kaur Kongi 2.b Harjumaa etluskonkurss I koht Mirje Hagur
Milana Magomedov 3.a Harjumaa etluskonkurss I koht Riina Remmel
Anette Stella Vaab 1.e Eesti koolide mõttespordi olümpiaad kabes (võistkondlik tulemus algkoolide arvestuses) V koht Arno Uutma
Joosep Vares 4.d Eesti koolide mõttespordi olümpiaad kabes (võistkondlik tulemus algkoolide arvestuses) V koht Arno Uutma
Kristo Klein 2.c Eesti koolide mõttespordi olümpiaad kabes (võistkondlik tulemus algkoolide arvestuses) V koht Arno Uutma
Laurette Jakovleva 2.c Eesti koolide mõttespordi olümpiaad kabes (võistkondlik tulemus algkoolide arvestuses) V koht Arno Uutma
Roland Lükk 3.d Eesti koolide mõttespordi olümpiaad kabes (võistkondlik tulemus algkoolide arvestuses) V koht Arno Uutma
Sander Kink 1.e Eesti koolide mõttespordi olümpiaad kabes (võistkondlik tulemus algkoolide arvestuses) V koht Arno Uutma
Sanna Männigo 4.c Matemaatika võistlusmäng Känguru VI koht Mari Freimann
Mirtel Paesüld 4.c Matemaatika võistlusmäng Känguru 96. koht Mari Freimann
Ken Koovit 9.c Känguru 2024 78. koht Kristi Kukk
Olle Satsi 8.c Känguru 2024 48. koht Riivo Rivimets
Karel Tiido 8.c Känguru 2024 53. koht Riivo Rivimets
Madis Kaarli 8.c Känguru 2024 VI koht Riivo Rivimets
Meribel Meriloo 10.a Känguru 2024 88. koht Anneli Kontson
Laurette Jakovleva 2.c Harjumaa meistrivõistlused kabes II koht Arno Uutma
Roland Lükk 3.d Harjumaa meistrivõistlused kabes III koht Arno Uutma
Joosep Vares 4.d Eesti koolid mõttespordiolümpiaad kabes IV koht Arno Uutma
Nora Eliisa Hinnov 12.b Vabariiklik soome keele olümpiaad, c-keel IV koht Liia Hokkanen
Elizabeth Hallikmaa  2.b Eesti tüdrukute 2024. aasta meistrivõistlused tavamales U10 vanuseklassis  IX koht Tiina Raud
Mari-Ann Raidlo 9.c Maakondlik ajaloo-olümpiaad III koht Kristi Mänd
Robert Vaht 6.e  Ajaloo-olümpiaad 26000 punkti Kristi Mänd
Roosi Matilda Padar 9.c Emakeeleolümpiaad Harjumaa voor II koht Siiri Laid
Sander Kink 1.e Nutispordi Põhja-Eesti finaalvõistlus II koht Kristiina Kasuk
Kirtel Soone 3.c Nutispordi Põhja-Eesti finaalvõistlus IV koht Kristin Uuemäe
Klaus Lani 1.c Nutispordi Põhja-Eesti finaalvõistlus V koht Aili Leukmann-Tamm
Kristo Klein 2.c Nutispordi Põhja-Eesti finaalvõistlus V koht Heidy Siirak
Andreas Laurberg 6.e Nutispordi Põhja-Eesti finaalvõistlus V koht Kristiina Kasuk
Sebastian Haugas 1.b Nutispordi Põhja-Eesti finaalvõistlus VII koht Karin Kask
Janno Kulli 6.e Nutispordi Põhja-Eesti finaalvõistlus VII koht Kristiina Kasuk
Klaus Lani  1.c Eesti noorte 2024. aasta kiirmale meistrivõistlused U8 vanuseklassis  VIII koht Tiina Raud
Sandra Zielinski 10.a Harjumaa metemaatikaolümpiaad II koht Anneli Kontson
Tormi Kull 11.b U18 meistirvõistlused tavamales II koht Tiina Raud
Gregory Kibus 11.a Harjumaa matemaatikaolümpiaad I koht Anneli Kontson
Remiri Paaps 5.c Harjumaa matemaatikaolümpiaad I koht Kairi Keldo-Asi
Evgeni Karasevich 3.a Harjumaa poiste joonistusvõistlus "Superkangelase auto" Võidutöö Riina Remmel
Karl Ander Ivanovs 3.d Harjumaa poiste joonistusvõistlus "Superkangelase auto" Võidutöö Marge Kalapüüdja
Edward Nilender 2.c Harjumaa poiste joonistusvõistlus "Superkangelase auto" Võidutöö Heidy Siirak
Kaur Kongi 2.b Harjumaa poiste joonistusvõistlus "Superkangelase auto" Võidutöö Mirje Hagur
Roosi Matilda Padari 9.c Keemiaolümpiaadi maakondlik voor III koht Eda Selgis
Madis Kaarli 8.c  Keemiaolümpiaadi maakondlik voor III koht Maarika Avloi
Kennart Sander Rahuoja 12.a Kunstiolümpiaadi Harjumaa voor I koht Marje Tahk
Mattias Maalik 11.a Keemiaolümpiaadi Harjumaa voor IV koht Maarika Avloi
Anett Hainas 10.a Harjumaa etluskonkurss II-IV Hedda Maurer
Madis Kaarli 8.c  Matemaatikaolümpiaadi Harjumaa voor II koht Riivo Rivimets
Eleanor Susanna Türk 5.c  Maakondlik Spelling Bee võistlus II koht Kristin Jõgi
Remiri Paaps 5.c  Maakondlik Spelling Bee võistlus III koht Kristin Jõgi
Bianca Sinivee 10.b Rae valla ettevõtlike tunnustuskonkurss Rae valla ettevõtlik noor 2023  
Viimane lend muusikali korraldustiim - Mia-Marleen Tõnis, Kleer Tupits, Katriin Kirss, Marta Solovjova, Catreen Rebeca Johanson, Kennart Sander Rahuoja, Berit Hallik, Hanna Lisette Kloren, Anete Mooro, Lisette Malla, Pilleriin Tõnisson, Maria Lisett Malsroos Väli, Johanna Paenurm, Rasmus Harak

12.a

12.c

vilistlased

Rae valla ettevõtlike tunnustuskonkurss Rae valla ettevõtlik tegu 2023 Kriste Kald
Thomas Steinberg 12.c Haridussaadik Euroopa Parlamendi partnerkoolide programmi EPAS inimõigusteteemalisel seminaril Korraldaja tunnustus   
Kooliteater   Betti Alverile pühendatud luulefestival Trupp pälvis etendusega "Kas sinagi oled siis nukk?" stiilipuhta terviku preemia Ingrid Mikk
Kleer Tupits 12.c

Betti Alverile pühendatud luulefestival
 

Näitlejapreemia Ingrid Mikk
Elisabeth Valdmann 7.c MM võistlused rahvusvahelises kabes Poolas - vanuseklassi G13 tüdrukud VI Arno Uutma
Tormi Kull 11.b

Eesti meistrivõistlused kiirmales -         vanuseklassi U18 noormehed

II koht Tiina Raud
Rebecca Maria Pulk 7.b Harjumaa meistrivõistlused kiirmales - vanuseklassi U14 neiud II koht Tiina Raud
Kert Pukk 7.c Harjumaa meistrivõistlused kiirmales - vanuseklassi U14 noormehed III koht Tiina Raud
Rauno Välba 8.b Harjumaa meistrivõistlused kiirmales - vanuseklassi U14 noormehed III koht Tiina Raud
Elisabeth Vahtras 11.c Harjumaa meistrivõistlused kiirmales - vanuseklassi U18 neiud I koht Tiina Raud
Sander Aasma 8.b Harjumaa meistrivõistlused kiirmales - vanuseklassi U18 noormehed III  koht Tiina Raud
Matthias Laurand 12.c Harjumaa meistrivõistlused kiirmales - vanuseklassi U18 noormehed II koht Tiina Raud
Tormi Kull 11.b Eesti koolide meistrivõistlused kiirmales - võistkondlik tulemus VI koht Tiina Raud
Rasmus Pallum 9.d Eesti koolide meistrivõistlused kiirmales - võistkondlik tulemus VI koht Tiina Raud
Markus Harald Meidra 7.c Eesti koolide meistrivõistlused kiirmales - võistkondlik tulemus VI koht Tiina Raud
Sander Aasma 8.b Eesti koolide meistrivõistlused kiirmales - võistkondlik tulemus VI koht Tiina Raud
Rasmus Uljas 9.d Eesti koolide meistrivõistlused kiirmales - võistkondlik tulemus VI koht Tiina Raud
Matthias Laurand 12.c Eesti koolide meistrivõistlused kiirmales - võistkondlik tulemus VIII koht Tiina Raud
Rauno Välba 8.b Eesti koolide meistrivõistlused kiirmales - võistkondlik tulemus VIII koht Tiina Raud
Markkus Anderson 7.d Eesti koolide meistrivõistlused kiirmales - võistkondlik tulemus VIII koht Tiina Raud
Henri Lõhmus 4.e Eesti koolide meistrivõistlused kiirmales - võistkondlik tulemus VIII koht Tiina Raud
Mia Loore Ama
 
4.b

Üleriigiline kodu-uurimistööde konkurss "Meie pere kuulab ja vaatab"

I koht Rita Jõemets
Oliver Martin Madiste 6.c Üleriigiline kodu-uurimistööde konkurss "Meie pere kuulab ja vaatab" I koht + eripreemia Aili Leukmann-Tamm
Joonatan Pärn 6.b Üleriigiline kodu-uurimistööde konkurss "Meie pere kuulab ja vaatab" Eripreemia Biby Lilander