Täname õpilasi ja nende juhendajaid

Nutispordi piirkondlikku finaali pääsesid:

Sebastian Haugas (1.b klass) - õpetaja Karin Kask

Sander Kink (1.e klass) - õpetaja Kristiina Kasuk

Klaus Lani (1.c klass) - õpetaja Aili Leukmann-Tamm

Kristo Klein (2.c klass) - õpetaja Heidy Siirak

Klaudia Sipelgas (2.e klass) - õpetaja Monika Piil

Kirtel Soone (3.c klass) - õpetaja Kristin Uuemäe

Andreas Laurberg ja Janno Kulli (6.e klass) - õpetaja Kristiina Kasuk

Nutispordi IV etapi maksikarikas - üleriigiline 12. koht:

Sander Kink (1.e klass), Adele Paas (2.c klass), Klaudia Sipelgas (2.e klass), Kristo Klein (2.c klass), Keron Voldek (4.d klass), Agata Eliise Gaite Männik (1.a klass), Kirtel Soone (3.c klass), Kertu Narusk (2.c klass), Albert Illak (2.c klass), Maiken Maipuu (2.e klass) - õpetajad Kristiina Kasuk, Biby Lilander, Monika Piil, Heidy Siirak, Ilona Tern, Kristin Uuemäe

Nutispordi IV eelvooru tulemused:

Sander Kink (1.e klass) - 14. koht; Agata Eliise Gaite Männik (1.a klass) - 65. koht; Adele Paas (2.c klass) - 16. koht; Klaudia Sipelgas (2.e klass) - 18. koht; Kristo Klein (2.c klass) - 25. koht; Kreon Voldek (4.d klass) - 43. koht (õpetajad Kristiina Kasuk, Biby Lilander, Monika Piil, Heidy Siirak, Ilona Tern)

Maakondlik Speeling Bee võistlusMari Lillemägi (5.e klass) saavutas suurepärase 5. koha; õpetaja Triin Tammistu. Õnnitleme!

Nutispordi II eelvooru üleriigilised tulemused:

1. klassid - Sander Kink (20. koht); Klaus Lani (27. koht); Kevin Tooming (38. koht); Emily Jeeberg (72. koht); Sebastian Haugas (74. koht); Robert Naarismaa (82. koht); Heleri Lehtla (96. koht)

2. klassid - Kristo Klein (22. koht); Klaudia Sipelgas (43. koht); Albert Illak (99. koht)

3. klassid - Konrad Raud (11. koht)

Nutispordi I ja II eelvooru üldarvestuse üleriigilised tulemused:

2. klassid - Kristo Klein (16. koht); Klaudia Sipelgas (44. koht); Albert Illak (58. koht); Adeele Palm (76. koht); Edward Nilender (81. koht)

Õpilased, tänu kellele on Jüri Gümnaasium Nutispordi Maksikarika võistlusväljakul vabariigis 11. kohal: Sebastian Haugas, Emily Jeeberg, Sander Kink, Kristo Klein, Klaus Lani, Kaarel Märtin, Robert Naarismaa, Kevin Tooming, Kristjan Seepter, Klaudia Sipelgas

Kiidame kõiki, kes saavutasid väga hea tulemuse Nutispordi I võistlusvoorus:

1. klassid

Tippspordis: Laura Riispere, Sebastian Haugas, Keron Harry Uri, Heleri Lehtla, Anette Stella Vaab, Emma Sibul

Rahvaspordis: Kennerth Nilisk, Kevin Tooming

2. klassid

Tippspordis: Kristo Klein, Adeele Palm, Mihkel Robert Jürjen, Albert Illak, Edward Nielender, Klaudia Sipelgas, Keiu Kuld

Rahvaspordis: Kristo Klein, Albert Illak, Eva Etti, Mirtel Adamson, Lee Lippur, Nora Holm

3. klassid

Tippspordis: Kristjan Seepter, Kirtel Soone

Rahvaspordis: Kristjan Seepter

4. klassid

Tippspordis: Deily Heinamaa, Joosep Vares, Keron Voldek

Rahvaspordis: Mia Pariis

Koolide edetabelis on Jüri Gümnaasium 12. kohal.