Täname õpilasi ja nende juhendajaid

Üleriigilisel kodu-uurimistööde konkursil "Meie pere vanad asjad" pälvisid mitmed meie kooli õpilased eriauhindu. Ajakirja Hea Laps preemiad: Kirsten-Kristin Veeborn (5.g klass; juhendaja Margit Veeborn), Markkus Anderson (5.d klass; juhendaja Heidy Siirak); Eesti pedagoogika arhiivmuuseumi preemia: Madis Kaarli (6.c klass; juhendajad Kristin Uuemäe, Kaido Kaarli); Järva muuseumi preemiad: Elisabeth Pallo (5.c klass; juhendajad Triin Tammistu, Britt Pallo), Joanna Rätsepp (5.c klass; juhendajad Triin Tammistu, Sigre Rätsepp), Aadrian Müür (5.e klass; juhendajad Monika Piil, Kaili Kahro), Kertu Liisa Rahuoja (6.c klass; juhendajad Kristin Uuemäe, Kaile Sander). Täname ja kiidame tööde koostajaid ja nende juhendajaid.