Vaimse tervise kuu

Oktoober 2018

Oktoober oli Jüri Gümnaasiumis vaimse tervise kuu. Selle raames tegid 7.b ja 7.d klass videoid erinevatel vaimset tervist puudutavatel teemadel. Videoid näidati aulas koos teiste vaimset tervist puudutavate videotega ning neid sai näha ka kooli televiisoritest.

1. klassid osalesid lõõgastavates liikumistundides ja kõik algkooli õpilased said päeva alustada vaikusemiutitega. Mõned 6. klassid proovisid kunstiteraapia tehnikaid ja 10.b klass tegi positiivseid ja inspireerivaid sõnumeid, mida jagati teistega kooliseintel.

10. oktoobril, mis on ülemaailmne vaimse tervise päev, said kõik kooli õpilased ühiselt joonistada. Õpetajatel oli võimalus osaleda vaheajal Shindo tunnis ja maandada pingeid teraapilise savi tunnis.