Raamatute KIIRABI!

Head õpilased!

Selleks, et järgmisel õppeaastal saaksid kõik õpilased terved ja puhtad ÕPIKUD, TEEME need KORDA.

1. Enne tagastamist leidke AEG, et oma õpikud rahulikult ÜLE KONTROLLIDA. Peale ümbriskaante ja kõikide paberite eemaldamist puhastage raamatute kaaned pealt niiske lapi või paberiga. Eemaldage lahtine mustus.

2. Kui õpikusse on sisse kirjutatud, kustutage need märkmed

3. Seejärel palun kõik raamatu NURGAD üle kontrollida ja hargnevad kohad pulgaliimiga kinni LIIMIDA ning sirgeks suruda.

4. Edasi parandage õpiku muud vead koduste vahenditega või vajadusel küsige nõu ja parandamise vahendeid õpperaamatukogust.
  5. Sisemisteks õpiku parandamiseks kasutage heleda värvusega kitsamat maalriteipi, mis on paberi sarnane või ka spetsiaalset läbipaistvat teipi, et tekst jääks nähtavale. Suvalised kileteibid pole head.

6. Vahendeid saab laenata õpperaamatukogust.

NB! Meie kooli hakkajate õpilaste kaasabil on tehtud mõned fotod ja videod õpikute parandamise kohta RAAMATU KIIRABIS. Vaata videosid ja pildimatejali SIIT