Õpilaskonverents

3. klasside õpilaskonverents

19. märts 2021

Seekordne õpilaskonverents toimus Zoom keskkonnas. Konverentsist võttis osa 107 õpilast ja õpetajat. Kõlasid ettekanded peredele tähtsatest vanadest asjadest, samuti peredega seotud kommetest. On tähelepanuväärne, kui ladusalt õpilased oma ettekandeid esitasid ja kui mõnusalt ettekandeid kuulati.

Igast ettekandest oli näha suurepärane eeltöö, seda nii õpilase, tema vanemate kui ka õpetajate poolt. Suur tänu õpetajatele, kes juhendasid tööde ja ettekannete koostamist: Linda Pihu, Biby Lilander, Aili Leukmann, Mirjel Reinumägi, Kristiina Kasuk. Konverentsi korraldajateks olid õpetajad Biby Lilander ja Kristiina Kasuk – siirad tänusõnad!

3.d  klassi õpilaste tagasiside pani kirja õpetaja Mirjel Reinumägi:

Õpilaskonverents oli tore üritus, meeldis, et nii paljud õpilased said osa võtta. Õpilaskonverents oli väga õpetlik : meeldis, et saad harjutada nii ettelugemist kui ka kirjutamist ning lausete moodustamist. Mulle meeldib väga esineda ja sellepärast mulle meeldib ka konverents ja kõikidel olid toredad lood.

Meeldis väga teisi kuulata, huvitavad lood olid. Meeldis ka see, et ise sai osa võtta ja meeldis, et keegi ei sahistanud kõik kuulasid vaikselt. Oli näha, et kõik õpilased pingutaisid, et konverets õnnestuks.

3.a klassi õpilaste tagasiside.

Viivi:

Mulle jäid meelde vahvad tööd ja mulle meeldisid konverentsil vahepausid, kus sai liikuda. Kõige rohkem huvitasid mind vanad asjad ja igasuguseid lugusid oli põnev kuulata.Mina kuulasin väga hästi enda arust teisi.

Aleksandra:

Minu arust olid kõik esitlused toredad. Aga siiski meeldis mulle väga Sofia Konsa esitus, see oli sisukas ja seda oli lihtne kuulata.
Üks rääkis ema vanast nukust ja teine väga vanast triikrauast.
Mina olin hoolikas kuulaja, hoidsin mikrofoni väljas ja ei seganud esitajat.

Marii Heleen:

Mulle meeldis konverentsil kõik. Konverents toimus Zoomis. Mulle pakkus huvi see, et ma sain teiste jutte kuulata. Meelde jäi kõige rohkem lugu vanast kelgust, mille esitas Roger. Lemmikute valimine oli mulle lihtne. Kõige rohkem meeldisid mulle Roger Viljamaa, Melvin Rui, Andry Arundi, Maia Kateriini ja Melinda Merendi ettekanded.

Danver:

Mulle meeldisid kõikide õpilaste esitlused. Kõige rohkem huvitasid mind Rogeri ja Jakopi esitlused, kuna nad lugesid väga ilmekalt ja neid oli tore kuulata. Ise oli hea kuulaja, kuna kuulasin huviga.

Saskia Matilda:

Kuulasin õpilaskonverentsi ja valisin välja oma lemmikud. Mulle meeldisid mitmed tööd, sest need olid huvitavad ja naljakad. Ma oleksin tahtnud ka oma ratta lugu rääkida. See päev oli tore, sest midagi muud ei antud õppida.