Lemmikloomapäev 2. klassidele

31. mail toimus 2. klasside lemmikloomapäev. Kohal olid koerad ja kassid. Tutvusime õues lemmikutega, kuulasime õpilaste ettevalmistatud tutvustusi oma lemmikutest, nautisime esinejat ning TORE-ringi õpilased pidasid ka heategevuslikku kohvikut ja tegid noortele õpilastele mänge.

• Meie õpetaja Merike Hütt tutvustas oma koera, rääkis koera heaolust ja tegi vingeid agility trikke koos kuulajaskonnaga.
  • Kohale olid tulnud mitmed koerad ja kassid. Koeri oli nii suuri kui ka väikseid, näiteks tulid kohale siberi husky, berni alpikoer, taks ja yorkshire terjer. Kassid olid kohale tulnud jalatustrakisdega ning olid õues väga  ettevaatlikult uudishimulikud.
  • Ürituse ajal oli avatud ka heategevuskohvik domino trühvlite, vahvlite, salati ja viineripirukatega, mille müügist saadud tulu annetati Tallinna loomaiale.