Laemaalingud

Mai 2022

2021/2022. õppeaastal töötas klassiõpetajate arendusrühm teemal, kas ja kuidas muuta koolimaja koridorid omanäolisemaks. Arendusrühma kuulusid Kairi Keldo-Asi,  Anne Kloren,  Aili Leukmann,  Tiina Raud,  Heidy Siirak,  Teele Tammaru,  Kristi Toomra.

Otsustati esimese sammuna maalida algkoolimaja II korruse laeplaatidele raamatutegelasi.

Esimeseks etapiks oligi kavandite maalimine klassides. Kavanditest valiti välja üle 30 töö, mille autorid maalisid oma taiesed laeplaatidele.

Laeplaatidele maalimise esimese etapina värvis rühm õpetajaid plaadid valge värviga üle, et vähendada plaatide imavust.

27. ja 30. mail osalesid tööde autorid maalilaagris, mille käigus maaliti raamatutegelased laeplaatidele. Maalilaagris juhendasid õpilasi õpetajad Heidy Siirak ja Teele Tammaru.

Tulemuseks on originaalne lagi algkoolimaja II korrusel.