Klassiõpetuse jõulupeod

1. klasside jõulupidu

20.12.2022

1.klasside jõulupeol käis esinemas teater Trumm etendusega “Lambaarst”. Etenduses suhtlesid näitlejad ka lastega ja nii olid lapsed justkui lammaste juures etenduses külas olnud ja nendega koos ringi seigelnud. Jõulupeo juhatas sisse mudilaskoor. Peale etendust oli igal klassil võimalus esitada õpitud laul, luuletus. Jõuluvana jagas lahkelt lastele jõulupakid kuuse alt laiali ja lõpuks saadeti jõuluvana teele jällegi ühislauluga.

2. klasside jõulupidu

21.12.2022

Kolmapäevasel päeval enne vaheajale minemist toimus 2. klasside jõulupidu. Pidu viisid läbi teise klassi õpilased ise ja nad olid selleks kasutanud raamatut “Bullerby lapsed”. Kava oli üles ehitatud nii nagu oleksid lapsed raamatut ja vahepeal olid klasside esinemised. Kuna jõulupidu saatus haiguste perioodile, tehti veel enne pidu mõned ümberkorraldused, et esitused läheksid ikkagi hästi. Jõuluvana Uno oli külas lapsi lõbustamas ja jagas neile toredalt õpitud esituste eest ka jõulupakid kuuse alt laiali.

3. klasside jõulupidu

20.12.2022

Kolmandate klasside jõulupeol oli külas Jõuluvana Uno, kes tuli kaugelt, et vaadata üle laste õpitud esitused ja jagada neile laiali jõulupakid. Õpilased tõid õpetajate abiga lavale laule, tantse, luuletusi ja näidendeid. Pidu aitasid läbi viia 6. klasside õpilased, kes juhatasid sisse õpilaste esitused ja vestlesid ka jõuluvanaga. Jõuluvana kohalolu tekitas õpilastes palju elevust ja kõik tahtsid jõuluvanaga suhelda ning pilti teha.

4. klasside jõulutrall

21.12.2022

Sel aastal toimus 4. klasside jõulupidu veidi teisiti. Õpilastele oli ette valmistatud mõned tegevused ja need erinevatesse punktidesse kooli peale laiali peidetud. Lapsed said vihjekaardi, mis aitas neil nuputada välja kohad, kuhu koolimaja peal minema peab, et kõik tegevused tehtud saaks. Peale orienteerumist koolimaja peal, ootas püstkojas õpilasi klasside kaupa jõuluvana. Iga klass oli ette valmistanud jõuluvanale esitamiseks laulu, tantsu või luuletuse. Samuti tegid kõik klassid jõuluvanaga koos pilti.