JG südamenädal

JG Südamenädal

1.04-9.04.2021

Jüri gümnaasiumi Südamenädal toimus tervisenõukogu eestvedamisel.  Iga päev oli välja mõeldud tegevused kogu koolipere kaasa haaramiseks.

1.aprillil toimus naljapäev. Koos tehti virtuaalselt naerujooga videot ning laiali saadeti ka naeruposter, mis tõi välja naermise positiivsed eelised ja muutused sinu kehas ja hinges.

5.aprillil algas südameringi võistlus. Parimale kolmele anti välja sportlikud auhinnad (võimlemispall, tasakaaluketas, graatsiaketas) koos kommikottidega.

7.aprillil toimus kogu kooli X-BREIK

8.aprillil viidi läbi koostöös Actionbound äpiga südametejaht. Koostatud oli mitmeid ülesandeid, mida osalejad pidid lahendama, täitma nii oma südame kui ka hinge heaks.

9.aprillil toimus kogu kooli südamemediatsioon

Lisaks viidi samal nädalal läbi ka õpside väljakutse, kus iga päev saadeti uus ülesanne, mille täitmise tõestamisest pidid õpetajad pildi/video saatma. Kõikidele osalejatele kingit Loodusväe toodetega tervislikud kinkekotid. Koku võttis osa 10 õpetajat.