Hingedepäeva õuesõpe

2.november 2022

2.novembril 2022.a korraldasid Jüri Gümnaasiumi 3.klassid õuesõppe nädala raames hingedepäeva orienteerumise kooli ümbruses.

Orienteerumine toimus nutiäpi Actionbound abiga, mis suunas rühmadesse jagatud õpilasi kooli läheduses paiknevatesse tegevuspunktidesse, mida oli kokku 7. Kui koht leitud, ilmusid õpilaste telefonide ekraanidele ülesanded. Ülesanded olid seotud hingedepäevaga. Orienteerumispunktides leidus nii lugemise, õigekirja, mõistatamise, kalendri, arvutamise, loodusõpetuse kui ka kunsti teemalisi ülesandeid. Lisaks tuli õpilastel proovile panna oma oskused nutiseadmega orienteerumises ning olla aktiivses liikumises hingedepäevale iseloomuliku ilmaga väliskeskkonnas.

3.klasside hingedepäeva õuesõppe tund pakkus õpilastele vaheldust ning kindlasti ka huvitavat informatsiooni hingedepäeva kohta.