Äge koolipäev gümnasistidele

Äge koolipäev

8.04.2021

Äge koolipäev toimus gümnasistidele seoses distantsõppega virtuaalselt inspiratsioonihommiku formaadis. Teemaks: kuidas targalt unistada? Kelleks saada? Üritusele kutsuti kooli aulast esinema 3 esinejat. 9.00-10.00 Minu teekond miljonäriks? Oma lugu ja rahatarkusi jagas investeerimisguru Jaak Roosaare. 10.00-11.00 Kuidas leida oma elu kutset ja kirge? Kuhu edasi? Oma teekonda ja praktilisi harjutusi jagas Edu Akadeemia asutaja Roland Tokko. 11.00-12.00 Mis lugu ma endale endast loon? Kuidas jõuda unistuste täitumisteni. Oma mõtteid ja inspireerivaid lugusid rääkis  jutuvestja ning elukutseline elu-uurija Erki Kaikkonen. Päevajuhiks oli gümnasist Berit Hallik. Kõikidel oli võimalus esitada ka oma küsimused varem ette google formsi kaudu. Küsimuste esitajate seas loositi välja 10 teemakohast raamatut.