Äge koolipäev

30. märtsil toimus kogu gümnaasiumile tõeliselt " Äge koolipäev." Sellel aastal oli teemaks "Nullist tippu". Põhiteemaks oli aidata gümnasistidel teha enda tuleviku valikud lihtsamaks ning läbi ägedate külaliste neid inspireerida ja elus ehk veidi rohkem edu nimel riskima panna. “Nullist tippu” teema oli inspireeritud õpilaste soovist vestelda inimestega, kes on oma elus saavutatuga rahul. Külas olid noored juristid Moon Lokk ja Eva-Maria Kullamäe, EBS lektor Anto Liivat, politseikadetid Airi Kalmus ja Karl-Ragnar Jürgenson, poliitik-muusik-pedagoog Märt Sults ja graafik Anu Kalm. Iga külaline rääkis enda haridusteest ja karjäärist, mis võiksid õpilasi rohkem inspireerida. Õpilased said küsida ka erinevaid küsimusi külalistelt, mida päeva moderaatorid Kennart ja Karel külalistele edastasid.

Lisaks oli avatud ka messiala, kus erinevad koolid tutvustasid oma õpinguvõimalusi.