Aabitsapidu

21. jaanuar 2022

Kavandatud aabitsapidu muutus esialgsetest plaanidest tunduvalt, kuna osad klassid olid karantiinis. Nii toimuski aabitsapidu igas klassis eraldi.

1.g klassis selgus, et õpilaste jaoks kõige vahvamad tegelased aabitsast on vares Vaak, rott Ruudi ja Anna.

Christine Elisabeth Rikma, 1.g klassi klassiõpetaja

1.c aabitsapidu toimus 25.jaanuaril. Tegevused olid jaotatud kolme plokki, igas midagi erinevat ja lisaks üks mäng (laulmine ja Kahoot, paaris salajane lugemisülesanne ja vaikusemäng tähestikukaartidega, kringel ja Kuldvillak).

Kõige rohkem meeldis õpilastele põnevus. Nad teadsid kava, aga ei teadnud, mis neid täpselt ees ootab. Mitmes ülesandes tuli või sai aabitsat kasutada. Tegelased ja aabits ise said täna palju selgemaks.

Parim tänu õpetajale tuli ühelt tüdrukult, kes joonistas kaardi ja soovis sellega mulle head aabitsapidu (veatult kirjutatud).

Kristin Uuemäe, 1.c klassi klassiõpetaja