2. septembri aktused

2. september 2019

Kell 10.00 algas kooli sisehoovis õppeaasta avamine 2.-11. klassidele. Õpilasi tervitasid uue õppeaasta puhul direktor Maria Tiro ja õpilasesinduse liige Karl Peterson. Seejärel andsid kontserdi Leis ja Godjako (Jass Johannes Leis ja Jako Marten Reilson).

Kell 12.00 algas pidulik aktus 1. ja 12. klassidele. Abituriendid tõid käekõrval 1. klassi lapsed oma esimesele aktusele. Kooliaasta alguse puhul tervitas noori direktor Maria Tiro, valla poolt võttis sõna Jens Vendel, 12. klasside mõtted uueks kooliaastaks andis edasi Kirke Kotsar.

1. klasside õpilased said aabitsad ning kõlas nende esimene koolikell. Ühiselt lauldi ka Jüri kooli laulu. Muusikalise vahepalaga (laul „A, B ja C“) esinesid õp Liivi Lumijõe juhendamisel Nora Kaarli, Stefy Seppen, Robert Vaht, Raul Gross ja Danver Lepik. Peale aktust suunduti klassijuhataja tundi. Peredel oli võimalus pilte teha fotoseina juures, mis asus aula kõrval.