1. septembri aktused

 

1. septembri aktused

01.09.2022

Hommik algas põhikooli aktustega, kus esimese koolipäeva puhul tervitas 2.-11. klassi õpilasi koolijuht Liina ning pärast said õpilased nautida noortepärast muusikalist etteastet kooli oma vilistlaste Jass ja Jako poolt. 

Kell 13:00 alustati 1. ja 12.klasside aktusega. Kooliaasta alguse puhul tervitas noori koolijuht Liina Altroff, valla poolt võttis sõna Madis Sarik, 12. klasside mõtted uueks kooliaastaks andsid edasi Brigitta Pallum ja Mirko Lainevool. 

Seejärel said kõik seitse paralleeli esimesi klasse oma aabitsad kätte. Sel aastal avati ka hooldusõppe klass 1.h, mis toimetab igapäevaselt Taaramäe lasteaia ruumides. 

Pärast aabitsaid, tervitas õpilasi lisaks koolijuhile veel esmakordselt ka Pipi, kes uuris lastelt kooli kohta erinevaid toredaid mõtteid, haaras lapsed tegevustesse ja täitis õpetajate suhkruvarud algavaks õppeaastaks. 

Aktuse lõpus kõlas 1.klassidele esimene koolikell, mida helistasid Kristo Klein (1.c) ja Mirko Lainevool (12.a). Pärast aktust suunduti klassijuhataja tundi. Peredel oli võimalus pilte teha fotoseina juures, mis asus aula kõrval. 

Päeva jäädvustas Ott Kattel