1. septembri aktused

1. september 2020

Kell 10.00 algas kooli sisehoovis õppeaasta avamine 6.-11. klassidele ning kell 11.10 2.-5. klassidele. Õpilasi tervitas uue õppeaasta puhul direktor Liina Altroff. Seejärel andis kontserdi Laura Prits, esinejanimega Ziggy Wild.

Kell 13.00 algas pidulik aktus 1. ja 12. klassidele. Abituriendid tõid käekõrval 1. klassi lapsed oma esimesele aktusele. Kooliaasta alguse puhul tervitas noori direktor Liina Altroff, valla poolt võttis sõna Madis Sarik, 12. klasside mõtted uueks kooliaastaks andsid edasi Anabel Carmen Kerner ja Johannes Kodumäe.

1. klasside õpilased said aabitsad ning kõlas nende esimene koolikell. Ühiselt lauldi ka Jüri kooli laulu. Muusikalise vahepalaga (laul „1. september“) esinesid õp Liivi Lumijõe juhendamisel Adeele Hani, Isabel Hani, Stefy Seppen ja Nora Kaarli. Peale aktust suunduti klassijuhataja tundi. Peredel oli võimalus pilte teha fotoseina juures, mis asus aula kõrval.