1. september

1. september JGs

1. september 2021

Kell 9.00 algas pidulik aktus 1. ja 12. klassidele. Abituriendid tõid käekõrval 1. klassi lapsed oma esimesele aktusele. Kooliaasta alguse puhul tervitas noori koolijuht Liina Altroff, valla poolt võttis sõna Madis Sarik, 12. klasside mõtted uueks kooliaastaks andsid edasi Pilleriin Tõnisson ja Berit Hallik.

1. klasside õpilased said aabitsad ning kõlas nende esimene koolikell. Ühiselt lauldi ka Jüri kooli laulu. Muusikalise vahepalaga esines õp Katrin Betlemi juhendamisel ja õp Liivi Lumijõe klaverisaatel Albert Baikov looga “Sambalõhnaline laul” ning 1.c klassi õpilane Maria Veronika Einpaul esitas loo „1. september“. Laulu autorid Maria Veronika ema ja vend ning klaveril saatis teda ema. Peale aktust suunduti klassijuhataja tundi. Peredel oli võimalus pilte teha fotoseina juures, mis asus aula kõrval.

2.-11. klassidel algas kell 10.15 klassijuhatajatund-aktus. Kell 10.30 tegi otseülekandena aasta alguse videotervituse koolijuht Liina Altroff, peale mida sai otseülekandena vaadata mustkunstnik Meelis Kubo esinemist.