Rebaste ristimine

Rebate ristimine

26.-29. september

Rebaste ristimine 10.klassidele toimus 4 päeva. Korraldajaks olid 12.klassid. Kolmel hommikul oli kogunemine, hommikuvõimlemine ja tantsimine gümnaasiumi sisehoovis, mil toimus hommikuvirgutus. Rebaste ristimise teemaks oli “hullumaja“. Rebased olid riietatud teemakohaselt ja tegevused toimusid vahetundides ja peale tunde koolimajas ning õues. Vande andmine toimus gümnaasiumi auditooriumis. Koolis oli korralik trall ning kõikidel oli põnev vaadata kostüümis ja tegevustes rebaseid. Rebaste ristimisse kaasati sel korral ka õpetajaid- värskete gümnasistide klassijuhatajad said kanda silte, mis näitas ära, mis klassi klassijuhatajad nad on ja lisaks olid kahe päeva tegevused rebastel soetud väga tugevalt õpetajatega suhtlemisega.