Klassiõpetuse jõulupeod

15. ja 18.-19.12.2023

1. klasside jõulupidu

1.klasside jõulupeol käis esinemas lasteteater Trumm etendusega “Kauge külaline”. Etenduses suhtlesid näitlejad ka lastega ja nii olid lapsed justkui tegelaste juures külas olnud ja nendega koos ringi seigelnud. Peale etendust jagas jõuluvana lahkelt lastele jõulupakid kuuse alt laiali ja lõpuks saadeti jõuluvana teele jällegi ühislauluga.

2. klasside jõulupidu

2. klasside jõulupidu oli üles ehitatud näidendina, kus iga klass üles astus. Näidend hõlmas endas laulu ja tantsu. Õpilased olid väga tublid, et nii pika näidendiga hakkama said ja suure töö ära tegid. Laval oli kasutatud ka efektseid dekoratsioone, mis klassid ise valmistasid. Jõuluvana Sven oli külas lapsi lõbustamas ja jagas neile toredalt õpitud esituste eest ka jõulupakid kuuse alt laiali.

3. klasside jõulupidu

Kolmandate klasside jõulupeol oli külas Jõuluvana Uno, kes tuli kaugelt, et vaadata üle laste õpitud esitused ja jagada neile laiali jõulupakid. Õpilased tõid õpetajate abiga lavale laule, tantse, luuletusi ja näidendeid. Jõuluvana kohalolu tekitas õpilastes palju elevust ja kõik tahtsid jõuluvanaga suhelda ning pilti teha.

4. klasside jõulupidu

4. klasside jõulupeol astusid klassid üles laulude, tantsude ja näidendiga. Klassid olid esitustega palju vaeva näinud ja lõid oma jõululiste etteastetega aulasse mõnusa jõulumaagia. Õpilasi külastas ka jõuluvana Sven, kes hoolega jälgis kõiki õpilaste etteasteid ja hiljem jagas klassidele laiali nende kingipakid.