3 minuti tants

30.11.2023

30. novembril toimus koolis traditsiooniline “3 minuti tants” 6.-12. klassidele. Osales 14 klassi. Žüriise kuulusid Gea Kuld, Anabel Aunver ja Helen Lagle Ürituse raames oli publiku hulgas tantse tulnud vaatama ka lihtsalt huvilisi, kes esinejatele kaasa elasid. Üritusest tehti ka LIVE ülekanne. Sellel aastal oli 3 minuti tantsu teemaks erinevad tantsustiilid ehk iga klass võttis loosiga omale kaks tantsustiili, millest ühe pidid nad esituses lavale tooma. Nii võis laval näha  jazzi, voguei, rahvatantsu, hiphopi, jivei, balletti, charlestoni ja muid vahvaid tantsustiile. Üritus oli väga meeleolukas ning andis vaheldust igapäevasele koolielule.

Põhikooli vanuserühmas võitis 8B klass, kelle tantsustiiliks olid ballet ja modern.

Gümnaasiumi vanuserühmas võitis 12B klass, kelle tantsustiiliks olid rahvatants ja jive.