1. septembri aktused

01.09.2023

Hommik algas 2.-11. klassidele klassijuhataja tundide ja aktustega, kus esimese koolipäeva puhul tervitas 2.-11. klassi õpilasi koolijuht Liina ning pärast said õpilased nautida noortepärast muusikalist etteastet.

Kell 13:00 alustati 1. ja 12.klasside aktusega. Kooliaasta alguse puhul tervitas noori koolijuht Liina Altroff ning õppejuht Anne Kloren.

Seejärel said kõik esimese klassi õpilased kätte uued Jüri Gümnaasiumi enda aabitsad.

Pärast aabitsaid, tervitas õpilasi lisaks koolijuhile veel esmakordselt ka Lotte, kes uuris lastelt kooli kohta erinevaid toredaid mõtteid, haaras lapsed  lõbusatesse tegevustesse.

Aktuse lõpus kõlas 1.klassidele esimene koolikell. Pärast aktust suunduti klassijuhataja tundi. Peredel oli võimalus pilte teha fotoseina juures, mis asus aula kõrval.

Päeva jäädvustas Ott Kattel