Koolileht ja kooliraadio

Kooliraadio kaudu on nii õpilastel kui õpetajatel võimalus edastada teateid ja kasutada raadiosõlme erinevate ürituste läbiviimisel. Kooliraadio programm on eetris igal koolipäeval kell 9:45 - edastatakse päevakajalist infot, koolimenüüd, teavitatakse tulevatest sündmustest ja mängitakse muusikat. Kooliraadio eestvedamine kuulub õpilasesinduse pädevusse.

Jüri Gümnaasiumi koolilehe ilmumisel on väga pikk traditsioon. Koolilehe eesmärk on läbi aastate olnud erinevate ülekooliliste sündmuste kajastamine ja jäädvustamine õpilaste ning õpetajate poolt.

Koolileht on ilmunud kolmes vanuseastmes: 1.-5. klassid, 6.-9. klassid ja 10.-12. klassid.

ARHIIV

Käesolevast õppeaastast ilmub koolileht kahes vanuseastmes: 1.-5. klassid ja 6.-12. klassid.

2019/2020 õa

AjaStend