Täname õpilasi ja nende juhendajaid

Selgunud on RMK Metsapostkaardi joonistusvõistluse tulemused. 100 parima hulka on valitud kahe Jüri Gümnaasiumi õpilase tööd: Maritta Hallik (3.d klass; õpetaja Heidy Siirak) ja Lukas Pihlak (3.g klass; õpetaja Karin Kask). Need 100 tööd on rahvahääletusel (36 parimast tööst trükitakse postkaardikomplekt - 24 tööd rahvahääletuse põhjal ja 12 tööd žürii valikul). Oma hääle saab anda: https://loodusegakoos.ee/metsakool/konkursid/eesti-koolilaste-metsapostkaart-2019

Täname toreda ja eduka esinemise eest Ääsmäe koolis ingliskeelsel etluskonkursil School Jokes 4.c klassi ja 4.b klassi õpilasi: Madis Kaarli, Anastasia Karasevich, Greete Kärner, Loore Lutsoja, Markus Madiste, Lisette Mettis, Kelly Saar, Mathias Nahkur, Valter Salong, Meribel Pajuri, Kristin Saveljev, Rauno Välba, Timo Tikan; õpetajad Sirje Nurk ja Esta Hio.

Maritta Hallik ja Kaspar Vares (3.d klass) - täname, et osalesite joonistusvõistlusel "Minu esimene start-up" ja õnnitleme, et võitsite loosiga endale auhinnad.

Karl-Andris Taal (7.e) ja Silver Romandi (7.e), täname teid ingliskeelse koolitutvuse eest ERASMUS+ projekti külalistele Jüri Gümnaasiumis 23.09-26.09.2019.