Spordikalender

  Kuupäev Sihtgrupp Aeg, koht Sündmus Ruum Nimekrja koostaja
  SEPTEMBER
                               04.09.2018 keh. kasv. õp 11.00-13.00 Spordi õppetooli mõttekoda kab 236  
                               27.09.2018 4.-9. kl   Spordinädal: Klassidevahelised staadioniteatejooksud staadion  
                               11.09.2018 5.-12. kl Kose Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teatejooksudes   K.Vechterstein
                          18-28.09.2018 kuni 7. kl Jüri Gümnaasium Harjumaa koolidevahelised MV jalgpallis alagrupid ja finaal   M.Pent
  18.-28.09.2018 8.-9. kl Laagri Harjumaa koolidevahelised MV jalgpallis alagrupid ja finaal   M.Pent
    1.-5. kl Jüri Gümnaasium Rae valla koolidevahelised MV'd rahvastepallis   S.Kants
  24.-28.09.2018 10.-12 Kuusalu Harjumaa koolidevahelised MV jalgpallis alagrupid ja finaal   Remmelgas.K
  27.09.2018 10.-12.kl Pallihall, võimla Gümnaasiumi pallimängud (jalgpall, saalihoki, 3on3 koss) P.h, võimla M.Pent
    6.-9. kl   EKSL Korvpall, meistriliiga poisid   SJ
  27.09.2018 4.-9. kl.   Spordinädal; Klassidevahelised staadioni teatevõistlused Staadion Spordijuht
    1.-12.kl   EKSL Teatejooks   SJ
  OKTOOBER
  01.-04.10.2018 10.-12. kl. Kehra Harjumaa koolidevahelised MV korvpallis tüdrukud staadion Pajumets
  4.10.2018 õp vs gümn 6. h,  Õpetajate päev, võrkpall võimla SJ
  4.10.2018 4. kl 13:05-13:50,  Klasside vaheline rahvastepall/alagrupid p.h, võimla  
        Rae valla MV'd sügiskrossis staadion SJ
    4.-7. kl   EKSL 3on3 Harjumaa eelvõistlus   SJ
  11.10.2018 5. kl 13:05-13:50,  Klasside vaheline rahvastepall/finaalid pallihall  
  8.-12.10.2018 10.-12. kl   Harjumaa koolidevah MV korvpallis alagrupid ja finaal poisid   Remmelgas, K.
  18.10.2018 2. kl 12:10- 12:55,  Klasside vaheline rahvastepall/alagrupid P.h, võimla  
  1.11.2017 4.-5. kl   Harjumaa koolidevahelised MV rahvastepallis tüdrukud   Kants, S.
    10.-12.kl   EKSL rahvaliiga võrkpall    
  NOVEMBER
  1.11.2018 3. kl 12:10- 12:55,  Klasside vaheline rahvastepall/finaalid võimla  
  5.11-16.11.2018 8.-9. kl   Harjumaa koolidevahelised MV korvpallis tüdrukud   Vecterstein, K.
    3. kl   Rahvastepalli harjutamine HMVks/TjaP võimla  
  5.-16.11.2018 4.-5. kl   Harjumaa koolidevahelised MV rahvastepallis poisid   Remmelgas, K.
  5-16.11.2018 8.-9. kl   Harjumaa koolidevahelised MV korvpallis poisid, alagrupid   Pent, M.
    õpetajad   Rae valla mängud- keegel ja darts   SJ
    8.-9. kl   Harjumaa koolidevahelised MV korvpallis poisid, finaalid   Pent, M.
  12.-17.11.2018 3. kl Kehra Harjumaa koolidevahelised MV rahvastepallis poisid    
    õpetajad   Rae valla mängud- võrkpall pallihall SJ
  19.-23.11.2018 6.-7. kl Keila, Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused korvpallis poisid pallihall Pent, M.
    6.-9. kl Kehra EKSL Korvpall, rahvaliiga tüdrukud   Sarik, M.
  19.-23.11.2018 3.kl Kehra Harjumaa koolidevahelised MV rahvastepallis tüdrukud   Kants, S.
    4.-5. kl Kuressaare Eesti MV'd rahvastepallis, poisid, tüdrukud   Kants, S. 
  29.11.2018 4.-6. kl.   TV10OL.starti Harjumaa 2018a.I võistlus    
  29.11.2018 1.kl.   Klassidevahelised vigurteatevõistlused    
  30.11.2018 4.-12. kl.   Harjumaa koolidevahelised MV ujumises    
    6.-9. kl   EKSL "Kooliliiga" võrkpall   S.Kants
    1.-3.kl   DUMLE rahvastepall   S.Kants
  DETSEMBER
  06.12.2018 1.-5. kl Ujula Ujumisvõistlus ujula  
  13.12.2018 6.-12. kl Võimla Võimlemisvõistlus    
  JAANUAR
    6.-7. kl 13.00 - 15.00 Klasside vaheline võrkpall Poisid P.h,võimla  
    6.-7. kl 13:00- 15:00 Klasside vaheline võrkpall tüdrukud p.h, võimla  
  16.01.2019 6.-7. kl   EKSL Jalgpall/alagrupid/ veerandfinaalid   Pent, M.
    1.kl 11:45- 12:30 Klasside vaheline rahvastepalli võistlus/alagrupp võimla  
    1.kl   Klasside vaheline rahvastepalli võistlus/finaal võimla  
  15.01.2019 4.-6.kl   TV 10 ol.start Harjumaa 2016 a finaalvõistluste II võistlus  Lasnamäe Loik.H
  24.01.2019 7-9.kl   Harjumaa koolide võrkpall - poisid Kiili Remmelgas.K
                                  30.01.2019  4.-12.kl   Tõmba Jüri   S:J
  30.01.2019 7.-9.kl   Harjumaa koolide MV võrkpall- tütarlapsed Kiili Kants.S
  VEEBRUAR
  01.02.2019 7.-9. kl   EKSL Osavaim korvpallur Rapla S.J.
    6.kl   Klasside võrkpalli harjutamine HMVks/TjaP pallihall  
  15.02.2019 4.-12. kl   Harjumaa koolite teatesuusatamine Kõrvemaa Vechterstein.K+ Remmelgas.K
    8.-9.kl 14:00-15:00 Klasside vaheline võrkpall P alagrupp P.h, võimla  
  04.02.2019 1.-2. kl 9.55-12.00 Klasside vahelised vigurteatejooksud pallihall  
  07.02.2019 3.kl 9.55-10.40      
  07.02.2019 kuni 6 kl. Kiili Harjumaa koolide võrkpall -poisid   Remmelgas.K
  14.02.2019     Õpilased vs. vilistlased Sõbrapäeva korvpall P.H. S.J.
  19.02.2019 kuni 6kl. Kiili Harjumaa koolide võrkpall - tütarlapsed   Kants.S.
    8.-9. kl 14:00-15:00 Klasside vaheline võrkpall T alagrupp P.h, võimla  
  06.02.2019 4. kl 8.05-8.50 Klasside vahelised vigurteatejooksud pallihall  
  14.02.2019 5.kl 9.55-10.40 Klasside vahelised vigurteatevõistlused    
  21.02.2019 1.-12. kl 18.00-20.00 Vabariigi aastapäeva ujumisvõistlus Kool vs. VIL! ujula S.J
    10.-12. kl 14:55-15:50 Klasside vaheline võrkpall T  alagrupid p.h, võimla  
  MÄRTS
    8.-9. kl 14.00-15.00 Klasside vaheline võrkpall P ja T finaalid  P.h, võimla SJ
    2.-5. kl Peetri Tähelepanu, Start! Alagrupivõistlused    
    10.-12.kl 14.55-15.50 Klasside vaheline võrkpalll T finaal ja P alagrpid P.h, võimla  
  22.03.2019 2.kl 9.00-9.45 Klassidevahelised rahvastepalli võistlused P.h, võimla  
    3.kl 8.05-8.50 Klassidevahelised rahvastepalli  võistlused P.h, võimla  
  28.03.2019 4.-12.kl Tallinna Spordihall Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused sisekergejõustikus    
    2.-5. kl 11.45- 13.00 Tähelepanu, Start harjutamine Pallihall  
    10.-12. kl   Harjumaa koolidevahelised MV võrkpallis, tüdrukud, poisid   Kants, S.+ Remmelgas, K.
    6.-7. kl   EKSL 3on3 korvpalliturniir   SJ
  15-16.03.2019 10.-12 kl P+T   EKSLAkzoNobel Cup võrkpall Viljandi  
  APRILL
             
  05.04.2019 2.-5. kl   Tähelepanu, Start poolfinaal Viljandi Kants,S+Vechterstein,K
  19.04.2018 8.-9. kl   Klassidevahelised jalgpalli võistlused/finaal staadion M.Pent
  19.04.2018 1.-12. kl   Jüripäeva teatejooksud tammik SJ
  26.04.2018 4.-5. kl   Klassidevahelised jalgpalli võistlused/finaal staadion M.Pent
    4.-12. kl   Harjumaa koolidevahelised MV murdmaateatejooksudes   Vecterstein, K+ Remmelgas, K.
  MAI
    2.-5. kl   Tähelepanu, Start harjutamine pallihall  
  3.05.2018 6.-7. kl   Klassidevahelised jalgpalli võistlused staadion M.Pent
  15.05.2018 6.-8. kl   Kooli meistrivõistlused kergejõustikus staadion  
  17.05.2018 10.-11 kl   Kooli meistrivõistlused kergejõustikus staadion  
  mai I pool     Tähelepanu, START! finaalid    
  mai I pool 5.-7. kl   Harjumaa koolidevahelised MV korvpallis, OK    
    4.-6. kl   TV 10 ol.start Harjumaa 2016 a finaalvõistluste III-IV võistlus            Vechterstein, K.+Pent, M.
  22.05.2018  1.ja4.-5. kl   Spordipäev staadion  
    6.-12. kl   EKSL koolidevahelised MV kergejõustikus    
  JUUNI
  25.05.2018 2.-3.kl   Spordipäev staadion  
    4.-6.kl   TV 10 ol.start Harjumaa 2016 a finaalvõistluste mitmevõistlus  Kuusalu   Vechterstein, K.+Pent, M.