Spordikalender

Kuupäev Sihtgrupp Koht Sündmus Ruum Nimekrja koostaja
SEPTEMBER
                             26.09.2019 4.-9. kl   Spordinädal: Klassidevahelised staadioniteatejooksud staadion S:J
                             20.09.2019 5.-12. kl Kose Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teatejooksudes   K.Vechterstein
                         kuni 7. kl   Harjumaa koolidevahelised MV jalgpallis alagrupid ja finaal   M.Pent
  8.-9. kl   Harjumaa koolidevahelised MV jalgpallis alagrupid ja finaal   M.Pent
  1.-5. kl Jüri Gümnaasium Rae valla koolidevahelised MV'd rahvastepallis   S.Kants
  10.-12   Harjumaa koolidevahelised MV jalgpallis alagrupid ja finaal   Remmelgas.K
26.09.2019 10.-12.kl Pallihall, võimla Gümnaasiumi pallimängud (jalgpall, saalihoki, 3on3 koss) P.h, võimla M.Pent
  6.-9. kl   EKSL Korvpall, meistriliiga poisid   SJ
  1.-12.kl   EKSL Teatejooks   SJ
OKTOOBER
7-11.10.2019 10.-12. kl. Kehra Harjumaa koolidevahelised MV korvpallis tüdrukud staadion E.Pajumets
3.10.2019 õp vs gümn   Õpetajate päev, võrkpall võimla SJ
  4.-7. kl   EKSL 3on3 Harjumaa eelvõistlus   SJ
  10.-12. kl   Harjumaa koolidevah MV korvpallis alagrupid ja finaal poisid   Remmelgas, K.
28.10-1.11.2019 4.-5. kl   Harjumaa koolidevahelised MV rahvastepallis tüdrukud   Kants, S.
NOVEMBER
4-8.11.2019 8.-9. kl   Harjumaa koolidevahelised MV korvpallis tüdrukud   E.Pajumets
      EKSL Tähelepanu Start algrupp   S.Kants
4-8.11.2019 4.-5. kl   Harjumaa koolidevahelised MV rahvastepallis poisid   S.Kants
11-22.11.2019 8.-9. kl   Harjumaa koolidevahelised MV korvpallis poisid, alagrupid,finaalid   K.Remmelgas
11.-15.11.2019 3. kl Kehra Harjumaa koolidevahelised MV rahvastepallis poisid   S.Kants
25.-29.11.2019 6.-7. kl Keila, Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused korvpallis poisid pallihall K.Remmelgas.
  6.-9. kl Kehra EKSL Korvpall, rahvaliiga tüdrukud   E.Pajumets
18.-22.11.2019 3.kl Kehra Harjumaa koolidevahelised MV rahvastepallis tüdrukud   Kants, S.
  4.-5. kl   EKSL DUMLE rahvastepallis, poisid, tüdrukud piirkonna finaal   Kants, S. 
  4.-6. kl.   TV10 OL.starti Harjumaa 2019a.I võistlus   H.Loik
  1.-3.kl   DUMLE rahvastepall   S.Kants
DETSEMBER
           
6.12.2019 4.-12.kl Keila Harjumaa koolidevahelised MV ujumises   Vechterstein.K; Pent.M
12.12.2019 1.-5. kl Ujula Ujumisvõistlus ujula S.J
5.12.2019 6.-12. kl Võimla Võimlemisvõistlus   S.J
JAANUAR
  6.-7. kl   EKSL Jalgpall/alagrupid/ veerandfinaalid   Pent, M.
15.01.2020 4.-6.kl   TV 10 ol.start Harjumaa 2016 a finaalvõistluste II võistlus  Lasnamäe Loik.H
24.01.2020 7-9.kl   Harjumaa koolide võrkpall - poisid   Remmelgas.K
  4.-12.kl   Harjumaa koolidevahelised sisekergejõustiku MV Lasnamäe H.Loik
                                30.01.2020  4.-12.kl   Tõmba Jüri   S:J
  7.-9.kl   Harjumaa koolide MV võrkpall- tütarlapsed Kiili Kants.S
VEEBRUAR
  7.-9. kl   EKSL Osavaim korvpallur Rapla S.J.
4.02.2020 2.kl   Klassidevahelised vigurteatejooksud Pallihall K.Vechterstein;S Kants
  4.-12. kl   Harjumaa koolite teatesuusatamine Kõrvemaa Vechterstein.K+ Remmelgas.K
04.02.2019 1. kl   Klasside vahelised vigurteatejooksud pallihall K.Vechterstein;S Kants
06.02.2020 4.kl   Klasside vahelised vigurteatejooksud pallihall K.Vechterstein;S Kants
07.02.2020 3.kl   Klasside vahelised vigurteatejooksud pallihall K.Vechterstein;S Kants
07.02.2020 5.kl   Klasside vahelised vigurteatejooksud pallihall K.Vechterstein;S Kants
  kuni 6 kl. Kiili Harjumaa koolide võrkpall -poisid   Remmelgas.K
13.02.2020     Õpilased vs. vilistlased Sõbrapäeva korvpall P.H. S.J.
  kuni 6kl. Kiili Harjumaa koolide võrkpall - tütarlapsed   Kants.S.
20.02.2020 1.-12. kl 18.00-20.00 Vabariigi aastapäeva ujumisvõistlus Kool vs. VIL! ujula S.J
MÄRTS
  2.-5. kl   Tähelepanu, Start! Alagrupivõistlused    
  2.kl   Klassidevahelised rahvastepalli võistlused P.h, võimla Kants,S+Vechterstein,K
  3.kl   Klassidevahelised rahvastepalli  võistlused P.h, võimla Kants,S+Vechterstein,K
  4.-12.kl Tallinna Spordihall Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused sisekergejõustikus   Loik H.
  10.-12. kl   Harjumaa koolidevahelised MV võrkpallis, tüdrukud, poisid   Kants, S.+ Remmelgas, K.
  6.-7. kl   EKSL 3on3 korvpalliturniir   SJ
  10.-12 kl P+T   EKSLAkzoNobel Cup võrkpall Viljandi  
APRILL
10.04.2020 4.kl   Klassidevahelised rahvastepalli võistlused pallihall Kants,S+Vechterstein,K
12.04.2020 5.kl   Klassidevahelised rahvastepalli võistlused pallihall Kants,S+Vechterstein,K
  2.-5. kl   Tähelepanu, Start poolfinaal Viljandi Kants,S+Vechterstein,K
16.04.2020 1.-12. kl   Jüripäeva teatejooksud tammik SJ
  4.-12. kl   Harjumaa koolidevahelised MV murdmaateatejooksudes   Vecterstein, K+ Remmelgas, K.
MAI
  2.-5. kl   Tähelepanu, START! finaalid   Kants,S+Vechterstein,K
29.05.2020 6.-8. kl   Kooli meistrivõistlused kergejõustikus staadion S.J
  10.-11. kl   Kooli meistrivõistlused kergejõustikus staadion S.J
  1.-5. kl   EKSL jalgpall   M.Pent
mai I pool 5.-7. kl   Harjumaa koolidevahelised MV korvpallis, OK    
  4.-6. kl   TV 10 ol.start Harjumaa 2016 a finaalvõistluste III-IV võistlus            H.Loik.
  6.-12. kl   EKSL koolidevahelised MV kergejõustikus    
JUUNI
3.06.2020 1.ja 4.-6. kl   spordipäev staadion S.J
5.06.2020 2.-3.kl   Spordipäev staadion S.J
  4.-6.kl   TV 10 ol.start Harjumaa 2020 a finaalvõistluste mitmevõistlus  Kuusalu   H-Loik.