Täname õpilasi heade tulemuste eest

4.c klass osales üle-eestilisel kiusamisvastasel konkursil „Klassiväljakutse2017“, mis  keskendus koolikiusamise vähendamisele ning rõõmsa koolikeskkonna loomisele. Noortekogu  ANKUR tunnustas 4.c klassi eriauhinnaga (akupangad); õpetaja Eleri Troska. Õnnitleme!

2.-4. klasside näitering sai Harjumaa kooliteatrite festivalil eripreemia „Lahedaima huumoritaju ja lavahirmuta trupp“; õpetaja Eleri Troska. Õnnitleme!

Rae valla koolide maleturniiri tulemused 1.-3. klasside ja 4.-6. klasside arvestuses: Lem-Leonhard Roots (3.a klass) ja Christopher Gutmann (5.b klass) - 1. koht; Rasmus Pallum (2.d klass) ja Tuudur Jakob Padari (4.e klass) - 2. koht; Owe Pagil (3.e klass) ja Tormi Kull (4.b klass) - 3. koht; parima tüdruku karika sai Laureta Tammepõld (5.b klass). Maleõpetaja Tiina Raud. Õnnitleme!

Internetiportaalis Vint toimund mõttespordi olümpiaadi malevõistlustel saavutas Jüri Gümnaasiumi võistkond algkoolide arvestuses 1. koha. Võistkonnas: Tormi Kull (4.b klass), Tuudur Jakob Padari (4.e klass), Jakob Luts (4.c klass), Hugo Tammepõld (3.e klass), Rasmus Pallum (2.d klass). Põhikoolide arvestuses saavutas Jüri Gümnaasium 7. koha. Võistkonnas: Mirko Lainevool (6.c klass), Laureta Tammepõld (5.b klass), Christopher Gutmann (5.b klass), Kristjan Vasemägi (5.d klass, Marten Teder (5.b klass);  õpetaja Tiina Raud. Kiidame!

Eestimaa valdade malevõistlustel saavutas Rae vald 2. koha. Võistkonnas mängis tüdrukute laual Laureta Tammepõld (5.b klass); õpetaja Tiina Raud. Kiidame!

Oskar Märtin (5.c klass) saavutas Harjumaa matemaatikaolümpiaadil 4.-6. koha (õpetaja Heidy Siirak). Kiidame!

Sander Kaal (5.d klass) saavutas Harjumaa matemaatikaolümpiaadil 4.-6. koha (õpetaja Malle Kempi). Kiidame!

Oskar Märtin (5.c klass) saavutas pranglimises Harjumaa finaalvõistluse üldarvestuses 11. koha ning Oskajate (4.-6. klasside) arvestuses 4.koha, tulemusega 7861punkti (õpetaja Heidy Siirak). Kiidame!

Kiidame 8.c klassi õpilast Anna-Lotta Eljarit  Harjumaa kunstiolümpiaadil osalemise eest (6. koht).

3.c klass (klassiõpetaja Sigre Leht) osales keskkonnakampaanias "Küünlaümbriste jaht" ja saavutas Harjumaal 7. koha. Kampaania raames koguti tühjaks põlenud alumiiniumist teeküünlaümbriseid eesmärgiga vähendada loodusesse sattuvate ümbriste hulka. Klassi parim koguja - Henri Timuska. Kiidame!

3.c klass (klassiõpetaja Sigre Leht) osales kampaanias "Patareijaht" ja saavutas Harjumaal 74. koha.  Klassi parim koguja - Mimi Lauren Palutaja. Kiidame!

Oskar Märtin (5.c klass; õpetaja Heidy Siirak) saavutas Pranglimise Eesti MV 2017 eelvõistluses 10494 punktiga Harjumaa koolide OSKAJATE arvestuses 3. koha ja pääses edasi piirkondlikku finaali. Kiidame!

Cristopher Gutmann (5.b klass; õpetaja Mirje Hagur) saavutas Pranglimise Eesti MV 2017 eelvõistluses 7722 punktiga Harjumaa koolide OSKAJATE arvestuses 13. koha ja pääses edasi piirkondlikku finaali. Kiidame!

Täname hea esinemise eest Harjumaa olümpiaadidel: Liisa Salekešina (11.a) VI koht inglise keeles, Janet Maria Koha (12.a) VII koht inglise keeles (kõigil juhendaja õpetaja Kristel Kook-Aljas), Kirke Kruberg (11.b) IX koht inglise keeles (juhendaja õpetaja Laura-Liisa Pärna) ning Meriliis Saar (10.c) V koht keemias (juhendaja õpetaja Maarika Avloi) ja emakeeles (juhendaja õpetaja Anne Erbsen).

1.c klassi õpilane Valter Salong pälvis aukirja eduka osalemise eest õpilasleiutajate riiklikul konkursil oma leiutisega "Lemmiklooma valvur". Õnnitleme!

9.r klassi õpilased Ott Kattel ja Johannes Kodumäe võtsid osa TTÜ Ameerika keskuse poolt korraldatud 1-minuti video võistlusest "America on my mind". Poiste video sai special jury prize ning special American space prize. Link videole: https://www.youtube.com/watch?v=5UWa4-p-PIU Õpilasi juhendas õpetaja Kadi Viigi.

SA Tallinna Lastehaigla Toetusfond tänab Jüri Gümnaasiumi abi eest Tallinna Lastehaigla Toetusfondi heategevusliku jõulumüügi kordaminekul. Kiitus 5.c klassi õpilastele Carolina Gustavson, Mia Aavik, Angelina Nester, Agneta Marie Johanson, Kennart Sander Rahuoja, Lisbeth Soone (õpetaja Erika Piirmets). Täname!

Jüri Gümnaasiumi võistkonnad saavutasid 5. ja 6. koha Tallinna Merivälja Kooli traditsioonilisel malevõistlusel (õpetaja Tiina Raud). Õnnitleme!

Andero Rääk (5.c klass) saavutas Lagedi Koolis toimunud Rae valla koolide Kodanikupäeva kõnevõistlusel I koha (õpetaja Heidy Siirak). Õnnitleme!

Kiidame järgmisi õpilasi abi eest 10. novembril toimunud pikapäevaõpilaste mängudeturniiri korraldamisel.

9.a: Mihkel Vainult, Kert Linkvist, Robin Paap, Gregori Johannes Nõmm.

9.r: Ott Kattel, Marcel Malsroos-Väli, Georg  Allemann, Johannes Johannes Kodumäe, Markus Mõttus.

9.h: Joosep Tiitus.

8.d: Dolores Tiitsu, Grete Eelmaa.

8.a: Berit Arunurm.

4.c klassi õpilased Jakob Anslan, Nora Leinus ja Kestrin-Elsbet Naelapää esinesid Kuuno Kasaku juhendamisel.

Täname Harjumaa noorte Luuleprõmm 2016 võistlusel osalemise eest 8.b klassi õpilasi Lotte Muzakko, Kertlin Linamaa, Ravely Veski, Kärt Tann. Õpilasi juhendas õp. Ülle Kimmel.

Rae ja Jõelähtme valla koolidevahelisel Sudoku võistlusel saavutas Jüri Gümnaasiumi üks võistkond II koha. Võistkonda kuulusid: Silvia Marii Lepisto 5.b (õp Mirje Hagur); Jelena Todurova 6.d (õp Anni Mehide); Helerin Link 7.c (õp Ene Kõiv); Triine Teder 8.d (õp Gerly Leibenau); Hanna Puusta 9.r (õp Ene Kõiv).

Täname võistlusel osalemise eest Jüri Gümnaasiumi teist võistkonda, kuhu kuulusid Romili Ernes 5.c (õp Heidy Siirak), Georg Kask 6.b (õp Gerly Leibenau), Alexandra Lisette Russi 7.c (õp Ene Kõiv), Johanna Johanson 8.a (õp Anni Mehide) ja Karmen Raudsepp 9.r (õp Ene Kõiv).