„Tallinn – meie pealinn“

21. september 2016

21. septembril osalesid Jüri Gümnaasiumi 10.c ja 11.b klassi õpilased projektis „Tallinn – meie pealinn“, kus kohtuvad eesti ja vene õppekeelega koolide õpilased.

Programm oli kaasahaarav ja nutikas, sest lisaks igaühe taskus olevatele telefonidele ja  kõrvaklappidele läksid ülesannete lahendamiseks käiku veel iPodid ja GPS-seadmed. Võisteldi koos Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasiumi noortega. Just nimelt KOOS, sest igasse võistkonda kuulus õpilasi mõlemast koolist. Ühiselt tuli orienteeruda vanalinnas, osaleda viktoriinis ja fotovõistlusel. Kogu mäng käis mõistagi võidu peale. Ja võitsid loomulikult parimad!  Restoran Peppersack pakkus kõigile väga maitsvat lõunasööki. Pärast ürituse lõppu olid  noored rõõmsamad, väsinumad ja targemad kui enne.

Üritus oli õpilasele tasuta, sest programmi  toetab Haridus- ja Teadusministeerium. Kogu ettevõtmist veab MTÜ Jutulind juba alates 2008. aastast.