Õpetajate päev

4. oktoober 2019

4. oktoobril tähistasime õpetajate päeva. Põhikoolil toimusid tavapäraselt 1. ja 2. tund, gümnaasiumi osal toimus 1. tund. Pärast seda kohtusid õpetajad ja gümnasistid aulas, et ametid üle anda. Õpetajad jäid aulasse nautima kohvilauda. Õpetajatele pidas kõne Karl Peterson (12.a klass), kes oli sel päeval direktori ametis. Esinemisnumbriga astusid üles gümnaasiumi poisid koos muusikaõpetajatega, looks „Aurik Viljandist“. Seejärel  olid õpetajad oodatud erinevatesse õpilaste poolt juhendatud töötubadesse: lavakunst, house-tantsutrenn, võitluskunstid, kunstitund.

Gümnasistid andsid põhikooli osale 3.-4. ainetunni, pärast seda läksid 4.-9. klassid koos gümnasistidest õpetajatega pallihalli vaatama võrkpallivõistlust õpetajad vs õpilased. 1.-3. klassidele toimus kooli peal orienteerumine ning kaartide joonistamine.

Õpetajate päev 4. oktoobril 2019

Põhikooli 1. ja 2. tund toimuvad tavapäraselt

Gümnaasiumi 1. tund toimub tavapäraselt

9:45 – aulas nimesiltide üleandmine ning gümnasistid võtavad õpetajate rollid üle

3. ja 4. tunni annavad gümnasistid 1.-9. klassidele

Alates 10:00 on õpetajatele vastuvõtt aulas.

Aulas asendus-direktori kõne õpetajatele, muusikaline number.

10:40-11:10 ja 11:20-11:50 töötoad õpetajatele, läbiviijateks gümnasistid

Töötubade ajakava Ühistegevuste kaustas.

12:00 – pallihallis võrkpalli võistlus õpilased vs õpetajad. Kaasa elama on oodatud kõik õpetajad. Samuti lähevad seda vaatama 4.-9. klassid ning nende gümnasistidest õpetajad. Pallihallis lõpeb üritus orienteeruvalt 13:30. 7.-9. klassid käivad vahepeal söömas (nende gümnasistidest õpetajad lähevad sööklasse kaasa – peavad vajadusel korda). Õpilased, kellel on 12ks tunnid läbi, võivad juba koju minna.

Samal ajal, kui 4.-9. klassid on pallihallis, toimuvad 1.-3. klassidele kooli peal erinevad mängud-võistlused, mida viivad ühiselt läbi 1.-3. klasside õpetajate gümnasistidest asendajad. Täpne plaan nende tegevuste kohta selgub. Lapsed, kellel tunnid on kella 12ks läbi ning pikapäevarühma ei jää, saavad koju minna.

12:05 – 12:50 – mäng „Kas tunned koolimaja?“

12:50 – 13:10 – tantsuvahetund

13:10 –– Tänukaartide joonistamine. Kes lõpetavad, lähevad sööma või koju.

Päev lõpeb kõigile kell 14:00

Koolibussid väljuvad tavapärastel aegadel