Koolitus "Küberkiusmine"

Jüri Gümnaasiumi aulas toimub 22.novembril 2011 algusega kell 18 koolitus lastevanematele küberkiusamisest.

Küberkiusamise koolitusseminaril antakse ülevaade kiusamiskäitumisest internetis, selle ulatusest, liikidest, tagajärgedest ning ennetus- ja sekkumisvõimalustest. Koolitusel tutvustatakse meetodeid ja materjale, mille abil saavad täiskasvanud ja ka noored ise laste ja noorte turvalist interneti kasutamist toetada. Käsitletavad materjalid (töövihikud, testid, videod, multikad, mängud jne) on valminud projekti „Targalt internetis“www.targaltinternetis.ee raames.
Koolitust viivad läbi Kerli Kuusk ja Malle Hallimäe Lastekaitse Liidust.
Kerli Kuusk on projekti „Targalt internetis“ assistent ning on kaitsnud Tallinna Ülikoolis magistritöö küberkiusamise teemal.
Malle Hallimäe on projekti „Targalt internetis“ koordinaator ja omab pikaajalist kogemust lapse õiguste tagamise edendamises.

Koolitus on lastevanematele tasuta!
Registreerimiseks klõpsa siia