Gordoni Perekool

2010/2011 õppeaastal pakub taas Jüri Gümnaasium koostöös Rae Vallavalitsuse ning Perekeskusega Sina ja Mina võimalust 15-l Rae valla lapsevanemal osa saada Gordoni Perekoolist.

Gordoni Perekooli Kursus on loodud eesmärgiga aidata vanematel omandada niisugune mõtteviis ja suhtlemisoskused, mis võimaldaksid neil parandada suhteid oma laste ja teiste oluliste inimestega nende elus.

Perekool toimub Jüri Gümnaasiumi auditooriumis 7.oktoobrist kuni 25.novembrini kaheksal neljapäeval kell 18-21. Lisaks toimuvad vastavalt grupi kokkuleppele veel kaks kohtumist, kus arutletakse omandatu praktiseerumise üle.

Perekool on vanemale tasuta, sisaldades: koolitust, õppematerjale ja kohvipausi.

Registreerumine lõppenud. Grupp on täitunud!
Mida annab kursusel osalemine?

1. Annab vanematele “tööriistad” laste aitamiseks nende probleemide lahendamisel moel, mis võimaldab lastel end ise aidata.

2. Õpetab vanematele enesekehtestamisoskusi laste mittesallitava käitumisega toimetulekuks.

3. Aitab lahendada vajaduskonflikte vanema ja lapse vahel.

4. Aitab lahendada väärtuskonflikte vanema ja lapse vahel.

5. Võimaldab muuta paremaks vanemate ja laste vahelisi suhteid.

Koolitus toimub aktiivõppe vormis: praktilise harjutamise, kogemuse analüüsi, lühiloengute ja rühmatööde abil.