Algklassi lapse toetamine õppetöös "Kas ja kuidas õppida koos lapsega?!"

18. veebruar 2010, kell 18.00-19.45 Jüri Gümnaasiumi auditooriumis. NB! Ruumimuudatus, koolitus toimub õppeklassis 314, õpetaja Kersti Kaldmäe klass.

Algkoolis kohaneb laps koolieluga: on väga oluline, et just nüüd saaks laps eduelamused õppimises, et tema ülejäänud koolitee edukas ja rõõmus oleks. Hea lugemisoskus on üks olulisemaid oskusi, mis aitab lapsel õppimisega edukalt hakkama saada ja vähendab suuresti õpiraskuste teket. Kuidas aidata lapsel õppida, tõsta ja säilitada tema lugemishuvi? Kuidas toetada oma algkoolis õppivad last kodus: kas ja kuidas temaga koos õppida, kuidas temaga edukalt suhelda ja mida laps tegelikult sellel ajaperioodil oma elus vajab?

Koolitusel käsitletakse teemasid: kohanemine kooliga, lugemisoskus ja lugemishuvi, õpiraskused, kodus õppimine, lapsega suhtlemine (aktiivne suhtlemine ja kuulamine).

Koolitaja Maili Vesiko-Liinev