Jõulupeod ja -kontserdid

19.-22. detsember 2016

Jõulupidusid peeti sel aastal  kokku viis. Koolipere on suur ja jõulud on ometi see aeg, kus kõik tahavad olla koos oma sõpradega ja saada osa mõnusast jõulumeeleolust. 1. klassid, 2.-3.klassid ja 4.-5.klassid tähistasid koolis jõule ilusate jõulukontsertidega, kus esineti üksteisele ja muidugi oodati ka jõuluvana küllatulekut.

III kooliastme jõulupidu oli muinasjuttude teemaline – iga klass oli ette valmistanud lühivideo ühest muinasjutust, mis peo eeskavana kõigile ette mängiti. Esines ka kooliteater Vaba Valik, lastekoor ning Rae Huvialakooli klaverieriala õpilane Vladimir Todurov. Õhtu lõpetati tantsides.

Gümnaasiumi jaoks on jõulukuu kõrghetkeks olnud juba aastaid jõuluball, mille korraldamine on igal aastal 11. klassi ülesanne. Seekord valiti teemaks WINTER WONDERLAND.

22.detsembril toimusid jõulukontserdid Jüri kirikus, kus kooli oma muusikakollektiivid esitasid jõuludele sobivat repertuaari ning temaatilise jõuluhäälestuse tegi Jüri koguduse õpetaja Tanel Ots.