Õppeaasta avamine toimub 2. septembril 2019.
Koolibussid saabuvad kella 10-ks, lahkuvad kell 11.45. Koolibusside saabumise ja lahkumise graafikud avaldatakse kooli kodulehel.
Edukat kooliaastat!
2019/2020. õppeaasta avamine 2.-11. klasside õpilastele
Kell 10.00 õppeaasta avamine sisehoovis.
Pärast aktust klassijuhatajatunnid.
2019/2020. õppeaasta avaaktus ja klassijuhatajatunnid 1. ja 12. klasside õpilastele
Kell 12.00 aktus pallihallis, seejärel 1. klasside klassijuhatajatunnid. Palume 1. klasside õpilastel koguneda kell 11.30 koduklassides.
Palume 12. klasside õpilastel koguneda kell 11.00 koduklassides.
Klassijuhatajatundide toimumise ruumid
Klass |
Klassijuhataja |
Koduklass |
1.a |
Merke Kalinin |
A260 |
1.b |
Eleri Viikmäe |
A266 |
1.c |
Kairi Keldo-Asi |
A265 |
1.d |
Sigre Leht |
A259 |
1.e |
Diana Tõnismäe |
Õ212 |
1.v |
Regina Sulu |
Õ415 |
2.a |
Linda Pihu |
A425 |
2.b |
Eleri Troska |
A349 |
2.c |
Aili Leukmann |
A354 |
2.d |
Mirjel Reinumägi |
A353 |
2.e |
Kristiina Kasuk |
A433 |
2.v |
Carolin Kaubi |
H125 |
3.a |
Terje Papp |
A431 |
3.b |
Mirje Hagur |
A427 |
3.c |
Triin Tammistu |
Õ309 |
3.d |
Heidy Siirak |
A258 |
3.e |
Monika Piil |
Õ308 |
3.g |
Karin Kask |
Õ216 |
3.v |
Sandra Ausmees |
A430 |
4.a |
Riina Remmel |
A348 |
4.b |
Külli Liiv |
A347 |
4.c |
Kristin Uuemäe |
Õ214 |
4.d |
Marge Kalapüüdja |
A426 |
4.e |
Lily Hein |
A264 |
4.g |
Triin Kütt |
Õ417 |
5.a |
Sandra Taimre |
Õ212 |
5.b |
Krista Koppel |
A355 |
5.c |
Pille Raudam |
Õ211 |
5.d |
Erika Piirmets |
Õ209 |
5.e |
Rita Jõemets |
A432 |
5.g |
Mari Freimann |
Õ208 |
5.-6.v |
Ene Nurmsoo |
A263 |
Katrin Betlem |
K239 |
|
6.b |
Valeria Ternovski |
H118 |
6.c |
Tavo Kekki |
Õ121 |
6.d |
Martti Pent |
Õ311 |
6.e |
Eva Viidemann |
Õ412 |
7.a |
Maarika Avloi |
Õ409 |
7.b |
Hairi Laurand |
K233 |
7.c |
Kristi Mänd |
K325A |
7.d |
Kristo Remmelgas |
Õ315 |
7.e |
Margit Rohusaar |
K325 |
8.a |
Üllar Kerde |
K329 |
8.b |
Kerli Truuver |
G209 |
8.b1 |
Kerli Truuver |
G209 |
8.c |
Kelli Vechterstein |
Õ315 |
8.d |
Eda Selgis |
Õ411 |
9.a |
Annika Allikson |
K330 |
9.b |
Gerly Leibenau |
Õ312 |
9.c |
Sirle Reinholm |
Õ101 |
9.d |
Riina Muug |
Õ314 |
9.v |
Annelore Hirschon |
H115 |
10.a |
Kärt Kruuk |
G307 |
10.b |
Eliise Pajumets |
G302 |
10.c |
Kristjan Kärt |
G312 |
11.a |
Marlene Timmi |
G305 |
11.b |
Inna Erik |
G216 |
11.c |
Liia Hokkanen |
G208 |
12.a |
Kristi Vimberg |
G207 |
12.b |
Veronika Koppel |
G210 |
12.c |
Evelin Vanaselja |
G219 |