Konsultatsioonitunnid ja järelevastamine 2021/2022

Järelevastamise ajad 

 

Esmaspäev

Teisipäev

Kolmapäev

Neljapäev

15:00-15:45

14:35-15:40

15:00-15:45

14:35-15:40

Ruumi nr.

Ruumi nr.

Ruumi nr.

Ruumi nr.

Õ312

Õ411

Õ411

Õ311

 

Konsultatsioonitunnid

 

Nimi Aeg/link Ruum
Aas, Marielle K 13.55-14.40 või kokkuleppel G307
Anier, Piret    
Ausmees, Sandra    
Avloi, Maarika R 14.00-15.30 (PK), K 8.00-8.30 (G) Õ409
Betlem, Katrin õpetajaga kokkuleppel K232a
Erbsen, Anne E: 15.00 - 16.00 või kokkuleppel G-207
Erik, Inna R 14.20- 15. 30 (PK), R 8.00-8.30 G216
Fomotškin, Mariliis    
Freimann, Mari T 14.00-15.00 või kokkuleppel Õ209
Gorohova, Anastasia K 13.00-15.30 või kokkuleppel S104
Hagur, Mirje N 13.55-14.40 A 427
Hio, Esta K 13.00 ja 14.45 G208
Hokkanen, Liia    
Hütt, Merike T 13.55-14.40 või kokkuleppel A162
Järvik, Jüri    
Joamets, Siiri N 13.00- 14.00  
Jõemets, Rita K 14.00 - 15.00 või kokkuleppel A432
Jukk, Annika T 15.00-15.45 G310
Kalapüüdja, Marge    
Kald, Kriste    
Kald, Valev K 14.50-15.35 või kokkuleppel A163
Kaldmäe, Kersti K 8.00 - 8.30 ja N 8.00-8.30 või kokkuleppel G312
Kalinin, Merke E 14.00-14.45 ja T 14.00-14.45 M22
Kärt, Kristjan    
Kasak, Kuuno K 13.00 G005
Kask, Annika    
Kask, Janet    
Kasuk, Kristiina T 13.00-14.00 A433
Kaubi, Carolin T 13.00-14.00  
Kaupmees, Veronica    
Kekki, Tavo T 14.00- 14:45 Õ121
Keldo-Asi, Kairi T 14.00- 14:45  
Kink, Marianne T 8.00- 8.30; N 8.00-8.30 või kokkuleppel G220
Kloren, Anne K 15.00-15.45 K228
Kontson, Anneli    
Kook-Aljas, Kristel õpetajaga kokkuleppel G212
Koppel, Krista    
Korjus, Kristi E alates 14:00, konsultatsiooni palun eelnevalt registreerida siin: https://forms.gle/g3DEWApoKxPcrEct7 Õ315
Kruuk, Kärt T 15.50 või kokkuleppel G307
Kukk, Kristi T 14:00 - 16:30 Õ312
Külljastinen, Kristi E ja T al 14.30 või kokkuleppel G313
Kütt, Triin E 13.30 või kokkuleppel Õ212
Kuurberg, Sirje    
Kuusalu, Jane õpetajaga kokkuleppel T 14.50-15.35  
Lagle, Helen    
Laid, Siiri E 15:00-15:45 või kokkuleppel H126
Lapitševa, Jekaterina K 14:45-15:30 K330
Laurand, Hairi T 14.00-15.45 või kokkuleppel K233
Lazareva, Aljona    
Leetjõe, Laur K 14.00 - 15.00 või kokkuleppel G305
Leht, Sigre    
Leppik, Marian    
Leukmann, Aili    
Liiv, Külli    
Lilander, Biby K 14.00 - 14.45 A349
Loik, Helen K 14.00-15.00 või kokkuleppel S101
Lumijõe, Liivi K 14:00- 14:45 või kokkuleppel K 238
Malkov, Tiina    
Mänd, Kristi E 14.00-14.35 või kokkuleppel K325A
Marrandi, Nele T 14.00-14.45 või kokkuleppel Õ413
Martinson, Marianne T 14.00-14.35 või kokkuleppel A352
Meriloo, Merje    
Merzin, Kaidi T, 13.00-13.45 või kokkuleppel K239
Meybaum, Rea T 14.45- 15.30 või kokkuleppel G 221
Mikk, Ingrid    
Mill, Vilve    
Müller, Jelena N 11:45-12:30 või kokkuleppel K328
Nurk, Sirje T 14. 45-15.30 K327
Nurmsoo, Ene K 13.00-13.45 Õ415
Ossipov, Robert    
Ots, Elve    
Otsus, Eero Kokkuleppel Õ119
Pajumets, Eliise    
Pani, Luisa E 14.00-15.30 Õ419
Papp, Terje N 13.55- 14.45 või kokkuleppel  
Pent, Martti T 15.00-16.00, R 14.00-15.00 S101
Pihu, Linda K. 13.00-13.45 A425
Piil, Monika K 14.00-15.00 A259
Ratassepp, Mari E 14.00-14.45 või kokkuleppel Õ413
Raud, Tiina E 12.45-13.30 või kokkuleppel A159
Raudam, Pille T 14.00-14.45 või kokkuleppel Õ211
Reinholm, Sirle E 14.50 - 15.35, T 14.50 - 15.35 Õ101
Reinumägi, Mirjel T 14:00 -14:45 Õ314
Remmel, Riina    
Remmelgas, Kristo T 15.00-16.00 või kokkuleppel S101
Remmet, Carolina E 14:00-15:45, T 8:05-8:30 Õ309
Ridbeck, Rutt    
Rikma, Christine Elisabeth    
Rivimets, Riivo E 14:50 - 15:35 või kokkuleppel Õ311
Rohusaar, Margit K 14.00 - 14.45 K325
Rõuk, Vadim T 15.00-15.50 või N 15.50 või kokkuleppel G210
Sakkarias, Annika T 15.00-15.45 Õ414
Sarik, Madis    
Selgis, Eda N 14:00-15:00 või kokkuleppel Õ411
Siirak, Heidy T 14.00-14.45 või kokkuleppel A258
Sikk, Veijo T 15.00-15.45 või kokkuleppel Õ118
Sillar, Tiina E 14:50 - 15:35 Õ308 / G310
Sinisalu, Raina    
Sirelpuu, Laura E 13.55 - 14.40 S104
Soikonen, Maria N 13.00-13.45 või kokkuleppel Õ412
Spoolstra, Douglas    
Sulu, Regina T 14.00-14.45 või kokkuleppel A263
Tahk, Marje K 14.00-15.00 H109
Tammaru, Teele N 14.00-15.00 või kokkuleppel A265
Tammistu, Triin K 13.30 - 15.00 A260
Taniel, Mikk    
Ternovski, Valeria T 14:45-15:30 H118
Timmi, Marlene kokkuleppel õpetajaga G303
Tõnismäe, Diana    
Toodo, Evelin N 12:00-12:45 või kokkuleppel G005
Toomra, Kristi    
Türi, Eda    
Udam, Marie K 15.50 või kokkuleppel G209
Urboja, Sirle T 8.00-8.30 või kokkuleppel G314
Uuemäe, Kristin T 14:00- 15.00 Õ214
Uutma, Arno    
Vahtras, Essi    
Valdma, Helen K 15.00-16.00 või kokkuleppel Õ416
Varlõgina, Anastassia K 11.40-12.40 või kokkulepp40 G005
Vechterstein, Kelli T 14:00-16:00, K 15:00-16:00 või kokkuleppel S104
Veeleid, Maarja-Liis E 13.55-14.40 või kokkuleppel Õ318
Veermäe, Karmen T 14.00 või kokkuleppel Õ216
Viidemann, Eva Kokkuleppel K227
Viigi, Kadi K 14.45-15.45 või kokkuleppel K331
Viikmäe-Tomp, Eleri K 14.00-14.45 või kokkuleppel M11
Viirsalu, Liina    
Zujev, Mihhail N 10:00-10:15 G305