2021/2022. õa II-III trimestri info

Üldinfo

 

3. klasside jalgratturi koolitus - esimesed teooriatunnid 18. ja 19. jaanuaril lisatud ajakava alusel ning kestavad maikuuni. 3. ja 4. mail teooriaeksam (vastavalt teooriatundide ajakavale). Platsisõidud 10. ja 11. mail (osalejal peab olema kiiver, jalgratast saab vajadusel üksteiselt laenata). Tänavasõitude ajakava. Koolitust viivad läbi OÜ Autosõit koolitajad.

 

1.-4. klasside ühine pikapäevarühm 14.00-16.00:

esmaspäev: õpetaja Merje Meriloo; ruum A266

teisipäev: õpetaja Kristiina Kasuk; ruum A433

kolmapäev: õpetaja Sigre Leht; ruum M12 

neljapäev: õpetaja Merje Meriloo; ruum A266

 

Üritused

Aeg Kellele Koht Üritus Vastutaja

19. mai

12.00

3.-4. klassid Pallihall Kevadball

Tantsuõpetajad

Kriste Kald

26. mai

9.00

3.a klass Raamatukogu Kohtumine Pimedate Raamatukogu töötajaga Priit Kasepalu Anne Kloren

26. mai

10.15

3.b klass Raamatukogu Kohtumine Pimedate Raamatukogu töötajaga Priit Kasepalu Anne Kloren

26. mai

11.10

3.c klass Raamatukogu Kohtumine Pimedate Raamatukogu töötajaga Priit Kasepalu Anne Kloren

27. mai

9.00

3.d klass Raamatukogu Kohtumine Pimedate Raamatukogu töötajaga Priit Kasepalu Anne Kloren

27. mai

10.15

3.e klass

3.v klass

Raamatukogu Kohtumine Pimedate Raamatukogu töötajaga Priit Kasepalu Anne Kloren

27. mai

30. mai

(kellaajad õpetajate poolt registreerimise alusel)

Väljavalitud tööde autorid A258 Maalilaager: algkoolimaja II korrusele laemaalingute tegemine

Heidy Siirak

Teele Tammaru

31. mai

9.00

5. klassid Koduklassid Eesti keele ja matemaatika mäng 5. klasside klassiõpetajad

1. juuni

12.00-13.00

2. klassid Jüri Raamatukogu Kohtumine lastekirjanikega Anne Kloren

3. juuni

8.30

2. klassid Koduklassid Järgmise õppeaasta valikainete tutvustus (veebiülekanne) Anne Kloren

3. juuni

9.00

5. klassid Koduklassid Järgmise õppeaasta valikainete tutvustus (veebiülekanne) Anne Kloren
3. juuni Rahvatantsijad ja koorilauljad   Klunkeri proovid Tantsuõpetajad, koorijuhid, Kriste Kald
4. juuni Koolipere   Klunker  
7.juuni 1. ja 4. klassid Staadion Spordipäev Spordijuht
9.juuni 2.-3. ja 5. klassid Staadion Spordipäev Spordijuht

10. juuni 

8.15

1.-5. klassid Aula Tänupäev Kriste Kald

10. juuni

9.00

1. klassid Auditoorium Õppeaastat lõpetav kogunemine Anne Kloren

10. juuni

9.45

2. klassid Auditoorium Õppeaastat lõpetav kogunemine Anne Kloren

10. juuni

10.15

3. klassid Auditoorium Õppeaastat lõpetav kogunemine Anne Kloren

10. juuni

10.45

4. klassid Auditoorium Õppeaastat lõpetav kogunemine Anne Kloren

10. juuni

11.15

5. klassid Auditoorium Õppeaastat lõpetav kogunemine Anne Kloren

 

Väljasõidud

Aeg Kellele Koht Üritus ja eesmärk Vastutaja

11. mai

9.45-11.15

3.e klass

3.v klass

Assaku Päästekomando Projekt "Päästjatel külas"

Pille Raudam

Regina Sulu

11. mai

11.15-12.45

3.d klass Assaku Päästekomando Projekt "Päästjatel külas" Sigre Leht

17. mai

9.15-13.45

1.a klass

1.b klass

Keila-Joa Õppekavast tulenev õppekäik: loomad ja nende elupaigad

Riina Remmel

Külli Liiv

17. mai

12.45-18.00

5.dg inglise keele rühm Ülemiste Keskus Kino külastus: inglise keelest arusaamise oskuse arendamine, koostöö tugevdamine Anna Badalyan

18. mai

9.15-13.45

1.c klass

1.d klass

Keila-Joa Õppekavast tulenev õppekäik: loomad ja nende elupaigad

Kristin Uuemäe

Marge Kalapüüdja

19. mai

9.15-13.45

1.e klass

1.g klass

1.v klass

Keila-Joa Õppekavast tulenev õppekäik: loomad ja nende elupaigad

Kristi Toomra

Christine Elisabeth Rikma

Janet Kask

19. mai

9.30-13.30

5.c klass Tallinna vanalinn Tutvumine Tallinna vanalinnaga: giidideks õpilased objektide ingliskeelsete tutvustustega

Sirje Nurk

Margit Rohusaar

Triin Tammistu

19. mai

9.45-18.00

TORE õpilased Väätsa Kool TORE juhendaja väljaõpe

Helen Valdma

Essi Vahtras

19. mai

12.00-18.99

5.ab inglise keele rühm Ülemiste Keskus Kino külastus: inglise keelest arusaamise oskuse arendamine, koostöö tugevdamine Anna Badalyan

20. mai

8.30-14.00

5.a klass

5.b klass

Paide Ajakeskus Õpituba "Elava ajaloo rännak koos maitseelamusega": lõiming ajaloos õpituga

Terje Papp

Mirje Hagur

20. mai

9.00-12.45

4.d klass Fotografiska Näitusetuur "Lemmikud": saada teada, mis teeb fotost hea foto Triin Kütt

20. mai

9.00-13.00

2.a klass

2.b klass

2.c klass

2.d klass

2.e klass

2.v klass

Tallinna Loomaaed Õppekavast tulenev õppekäik: loomad ja nende elupaigad

Krista Koppel

Rita Jõemets

Mari Freimann

Teele Tammaru

Merje Meriloo

Janet Kask

20. mai

9.30-13.00

4.c klass Tallinn Ingliskeelne õppekäik: Lennusadam, Tallinna vanalinn

Esta Hio

Aili Leukmann

Margit Rohusaar

23. mai

9.00-11.30

1.g klass

1.v klass

Eesti Tervisemuuseum Muuseumitund "Õnneseen": inimese tunded ja emotsioonid

Christine Elisabeth Rikma

Janet Kask

23. mai

9.00-11.30

2.b klass Eesti Pandipakend Prügi sorteerimise, pakendite taaskasutuse, keskkonnateadlikkuse arendamine Rita Jõemets

23. mai

9.45-11.15

3.a klass Assaku Päästekomando Projekt "Päästjatel külas" Merke Kalinin

23. mai

11.15-12.45

3.c klass Assaku Päästekomand0 Projekt "Päästjatel külas" Kairi Keldo-Asi

24. mai

9.15-17.00

5.acd õpilaste grupp Olustvere Klaasi ja keraamika töötoad: kunstialased tegevused Heidy Siirak

25. mai

9.00-11.30

2.c klass

2.v klass

Eesti Pandipakend Keskkonnateadlikkuse arendamine: prügi sorteerimine, pakendite taaskasutus

Mari Freimann

Janet Kask

26. mai

8.15-17.00

4.b klass

4.e klass

Palamuse Tootsi-aegne koolipäev: "Kevades" raamatust saadud teadmiste kinnistamine

Biby Lilander

Kristiina Kasuk

26. mai

9.00-13.00

2.d klass Eesti Pandipakend Keskkonnateadlikkuse arendamine: prügi sorteerimine, pakendite taaskasutus Teele Tammaru

26. mai

10.30-14.00

Valikaine "Inglise keel kõnelevad maa Põhja Ameerikas" õpilased TTÜ Mektory maja Õppekäik Põhja-Ameerika Teabekeskusesse Triin Tammistu

27. mai

9.30-11.30

2.e klass Eesti Pandipakend Keskkonnateadlikkuse arendamine: prügi sorteerimine, pakendite taaskasutus Merje Meriloo

27. mai

9.45-11.15

3.b klass Assaku Päästekomando Projekt "Päästjatel külas" Eleri Viikmäe-Tomp

31. mai

11.00-13.30

1.c klass

1.g klass

1.v klass

Rae vald Kodulooline ekskursioon: tutvumine Rae valla vaatamisväärsustega

Kristin Uuemäe

Janet Kask

Styna Eerma

1. juuni

7.45-18.00

4.a klass

4.v klass

Palamuse Muuseum Tootsi-aegne koolipäev: "Kevades" raamatust saadud teadmiste kinnistamine

Linda Pihu

Veronica Kaupmees

Marian Leppik

1. juuni

11.00-13.30

1.e klass

1.d klass

Rae vald Kodulooline ekskursioon: tutvumine Rae valla vaatamisväärsustega

Kristi Toomra

Marge Kalapüüdja

2. juuni

8.00-17.30

4.c klass Palamuse Programm "Päev Tootsiaegset koolielamust" Aili Leikmann

2. juuni

9.00-12.30

2.e klass Lastekirjanduse Keskus Muinasjututund: tutvumine muinasjuttude ajalooga, omaloomingulise muinasjutu lavastamine Merje Meriloo

2. juuni

9.00-16.30

3.e klass Haapsalu Kunstituur ja piknik: õpilaste suunamine kunstnike loomingu kaudu märkama ja kasutama looduse võlu loovuse sütitamiseks Pille Raudam

2. juuni

11.00-13.30

1.a klass

1.b klass

Rae vald Kodulooline ekskursioon: tutvumine Rae valla vaatamisväärsustega

Riina Remmel

Külli Liiv

6. juuni

8.30-16.00

2.b klass

2.d klass

2.v klass

Haapsalu Tutvumine Haapsalu linna vaatamisväärsustega, õpitud teadmiste kinnistamine Ilon Wiklandi elu ja loomingu teemadel

Rita Jõemets

Teele Tammaru

Janet Kask

6.-7. juuni

5.a klass

5.b klass

5.c klass

5.d klass

5.e klass

5.g klass

5.v klass

Roosta Puhkekeskus Lõpuüritus

Terje Papp

Mirje Hagur

Triin Tammistu

Heidy Siirak

Monika Piil

Siiri Joamets

Sandra Ausmees

7. juuni

8.30-16.00

2.a klass

2.c klass

2.e klass

Haapsalu Tutvumine Haapsalu linna vaatamisväärsustega, õpitud teadmiste kinnistamine Ilon Wiklandi elu ja loomingu teemadel

Krista Koppel

Mari Freimann

Merje Meriloo

8. juuni

8.30-15.30

2.b klass Põltsamaa  Tutvumine Põltsamaa lossiga ja Loopre-Lepiku ratsatalu tegemistega; klassi ühisüritus enne suvevaheaega Rita Jõemets

8. juuni

9.00-13.00

1.c klass Tallinn Ekskursioon "Kohvikusse ja loomaaeda": loomade-lindude elutingimuste uurimine, klassi ühisüritus Kristin Uuemäe

8. juuni

9.30-13.30

4.d Rae vald Jalgrattamatk Mädajärve äärde Triin Kütt

8. juuni

10.00-13.00

3.d klass Malemaja Tutvumine Malemajaga ja Paul Kerese muuseumtoaga, simultaani mängimine

Tiina Raud

Sigre Leht