2021/2022. õa I trimestri info

Üldinfo

1.-4. klasside ühine pikapäevarühm 14.00-16.00:

esmaspäev: õpetaja Merje Meriloo; ruum A266

teisipäev: õpetaja Kristiina Kasuk; ruum A433

kolmapäev: õpetaja Sigre Leht; ruum M12 

neljapäev: õpetaja Merje Meriloo; ruum A266

Jalakäija koolitus 1. klasside õpilastele (koolitust viivad läbi OÜ Autosõit õpetajad):

  • 21. september:
    • 8.05 - 1.e klass
    • 9.00 - 1.c klass
    • 9.55 - 1.b, 1.b1, 1.d1, 1.v klassid
  • 22. september:
    • 8.05 - 1.d klass
    • 9.00 - 1.a klass
    • 9.55 - 1.g klass

Üritused

Aeg Kellele Koht Üritus Vastutaja
27. september 2. klassid   Iseõppepäev 2. klasside õpetajad
28. september-1. oktoober 2. klassid Koduklassid Teemanädal "Saame sõbraks loodusega" 2. klasside klassiõpetajad

30. september

9.00-9.45

9.55-10.40

12.05-12.50

 

1. ja 4. klassid

2. ja 3. klassid

5. klassid

Pallihall Muusikapäev Kriste Kald
5. oktoober Koolipere   Õpetajate päev Kriste Kald

7. oktoober

10.15

11.10

 

2. klasside esindus

3. klasside esindus

Jüri Raamatukogu Lugude jutustamise festival "Üks ei ole ühtegi". Jutuvestja: Piret Päär Anne Kloren
15. oktoober 4. klassid   Iseõppepäev 4. klasside õpetajad
18. oktoober 3. klassid   Iseõppepäev 3. klasside õpetajad
18.-20. oktoober 4. klassid Koduklassid Teemapäevad "Harry Potteri koolipäev" 4. klasside klassiõpetajad
22. oktoober Koolipere   Kooli sünnipäeva tähistamine Kriste Kald
1. november 1. klassid   Iseõppepäev 1. klasside õpetajad

11. november

12.00

1. klassid Aula KiVa programmiga alustamine: teatrietendus "Kulda väärt" (Miku-Manni Lasteteater) Anne Kloren

11. november

5. klassid   Iseõppepäev 5. klasside õpetajad
11.-12. november 3. klassid Koduklassid Teemapäevad 3. klasside klassiõpetajad

 

Väljasõidud

Aeg Kellele Koht Üritus ja eesmärk Vastutaja

20. september

8.15-15.00

5.b klass Pernova Loodusmaja Õpituba "Mikroskoop ja rakk": loodusõpetuse teemade kinnistamine Mirje Hagur

20. september

9.10-12.10

3.e klass Eesti Loodusmuuseum Õppeprogramm "Seenenäitus": Eesti kasvavate seente tundma õppimine; söögiseente ja mürgiseente eristamine Pille Raudam

21. september

8.15-15.00

5.c klass Pernova Loodusmaja Õpituba "Mikroskoop ja rakk": loodusõpetuse teemade kinnistamine Triin Tammistu

21. september

8.30-12.30

3.a klass

3.b klass

WILE farm Tutvumine alpakadega (KIK-projekt)

Merke Kalinin

Eleri Viikmäe

22. september

8.30-12.30

3.c klass

3.d klass

WILE farm Tutvumine alpakadega (KIK-projekt)

Kairi Keldo-Asi

Sigre Leht

22. september

8.15-15.00

5.e klass

5.v klass

Pernova Loodusmaja Õpituba "Mikroskoop ja rakk": loodusõpetuse teemade kinnistamine

Monika Piil

Sandra Ausmees

23. september

8.30-12.30

3.e klass

3.v klass

WILE farm Tutvumine alpakadega (KIK-projekt)

Pille Raudam

Regina Sulu

27. september

8.15-15.00

5.d klass Pernova Loodusmaja Õpituba "Mikroskoop ja rakk": loodusõpetuse teemade kinnistamine Heidy Siirak

28. september

8.15-15.00

5.g klass Pernova Loodusmaja Õpituba "Mikroskoop ja rakk": loodusõpetuse teemade kinnistamine Siiri Joamets

28. september

10.15-13.30

2.a klass Tallinna Botaanikaaed Retk taimede maailma: looduse teemanädala raames tutvumine Eesti taimedega Krista Koppel

28. september

10.15-13.30

2.b klass Tallinna Botaanikaaed Retk taimede maailma: looduse teemanädala raames tutvumine Eesti taimedega (KIK projekt) Rita Jõemets

28. september

10.15-13.30

2.c klass

2.v klass

Aruküla Hobitalu Teemanädala "Saame sõbraks loodusega" õppekäik: tutvumine hobitalu asukate ja tegemistega

Mari Freimann

Janet Kask

28. september

10.15-13.30

2.d klass Aruküla Hobitalu Teemanädala "Saame sõbraks loodusega" õppekäik: tutvumine hobitalu asukate ja tegemistega Teele Tammaru

29. september

8.15-15.00

5.a klass Pernova Loodusmaja Õpituba "Mikroskoop ja rakk": loodusõpetuse teemade kinnistamine Terje Papp

29. september

10.15-13.00

2.b klass Aruküla Hobitalu Teemanädala "Saame sõbraks loodusega" õppekäik: tutvumine hobitalu asukate ja tegemistega Rita Jõemets

29. september

10.15-13.30

2.e klass Aruküla Hobitalu Teemanädala "Saame sõbraks loodusega" õppekäik: tutvumine hobitalu asukate ja tegemistega Merje Meriloo

29. september

10.20-13.30

2.c klass

2.d klass

Tallinna Botaanikaaed Retk taimede maailma: looduse teemanädala raames tutvumine Eesti taimedega

Mari Freimann

Teele Tammaru

30. september

10.20-13.00

2.e klass

2.v klass

Tallinna Botaanikaaed Retk taimede maailma: looduse teemanädala raames tutvumine Eesti taimedega

Merje Meriloo

Janet Kask

1. oktoober

9.15-13.15

4.e klass Malemaja ja Lastekirjanduskeskus Tutvumine malemajaga. Lastekirjanduskeskuses tutvumine uudiskirjandusega.

Kristiina Kasuk

Tiina Raud

1. oktoober

10.45-14.30

3.d klass Eesti Draamateater Etendus "Lohe needus": tutvumine teatrikultuuriga Sigre Leht

1. oktoober

11.15-14.40

5.c klass Eesti Draamateater Etendus "Lohe needus": nähtu üle arutlema õppimine Triin Tammistu

2. november

10.15-13.15

2.b klass Eesti Noorsooteater Teatrietndus "Röövel Hotzenplotz": teatrietenduse vaatamine ja sisu mõtestamine Rita Jõemets

3. november

10.15-13.45

5.d klass KUMU Haridusprogramm "Meemimatk": kunsti ja kirjanduse lõiming Heidy Siirak