2020/2021. õa I trimestri info

Üldinfo

e-õppepäev: 29. september

Teemanädal: 12.-16. oktoober

Sügisvaheaeg: 19.-25. oktoober

Üritused

Aeg Kellele Koht Üritus Vastutaja

28. sept

1. tund

1.b klass A432 Jalakäija koolitus. Koolituse viivad läbi OÜ Autosõit õpetajad Anne Kloren

28. sept

2. tund

1.c ja 1.v klassid

1.d klass

 

Õ209

A265

Jalakäija koolitus. Koolituse viivad läbi OÜ Autosõit õpetajad Anne Kloren

28. sept

3. tund

1.a klass

1.e klass

A355

A266

Jalakäija koolitus. Koolituse viivad läbi OÜ Autosõit õpetajad Anne Kloren
30. september 1.-12. klass   Õpilasesinduse mõttetalgud Elisa Rannala, Kriste Kald

1. oktoober

11.00

Registreeritud õpilased Aula Kooli lauluvõistlus Kriste Kald

1. oktoober

8.05

9.00

 

 

3. klassid

1.klassid

Aula Muusikapäeva kontserdid Kriste Kald

2. oktoober

11.50

5. klassid Aula Muusikapäeva kontsert Kriste Kald
5. oktoober      Õpetajate päev Kriste Kald
16. oktoober     Kooli sünnipäev Kriste Kald

5. november

12.00

1. klassid Aula Etendus "Imeline puhkus" (Lasteteater Trumm): KiVa tundide läbiviimise algus Anne Kloren

 

Väljasõidud

Aeg Kellele Koht Üritus ja eesmärk Vastutaja

24. september

9.00-16.30

5.c klass Naissaar Klassiekskursioon: ajaloolise saare avastamine jalgsi ja sõjaväeautodega Kristin Uuemäe

22. september

9.00-13.00

3.v klass

3.e klass

Loodusmuuseum Seenenäitus: Eesti metsades kasvavate seente tundma õppimine

Carolin Kaubi

Kristiina Kasuk

22. september

9.00-15.00

5.b klass Pernova Hariduskeskus Õppeprogramm "Mikroskoop ja rakk" (koostöö JG Vilistlaskoguga) Külli Liiv

22. september

11.00-13.30

3.c klass Loodusmuuseum Seenenäitus: seente, seente ehituse tundma õppimine (lõiming eesti keele projektiga - klassi seeneraamat) Aili Leukmann

24. september

9.15-12.15

3.b klass Loodusmuuseum Seenenäitus: seente, seente ehituse tundma õppimine Biby Lilander

24. september

10.00-13.30

3.v klass

3.e klass

Eesti Noorsooteater Teatrietendus "(p)ÖÖ": sõprussuhete loomine klasside vahel

Carolin Kaubi

Kristiina Kasuk

24. september

11.20-14.15

3.a klass Loodusmuuseum 58. seenenäitus ja nahkhiirte näitus: loodusõpetuse õpitulemuste omandamise toetamine, silmaringi avardamine Linda Pihu

28. september

8.05-13.00

4.a klass

4.b klass

Harmi mõisa park KIK projekt "Elu jões": jõe elustikuga tutvumine

Terje Papp

Mirje Hagur

30. september

8.05-13.00

4.c klass

4.g klass

Harmi mõisa park KIK projekt "Elu jões": jõe elustikuga tutvumine

Triin Tammistu

Viktoria Tutuko

30. september

8.30-16.30

4.d klass Tartu Tähetorn ja hulli teadlase koolitund "Maa": tähtede ja universumi teemal teadmiste kinnistamine Heidy Siirak

30. september

9.00-12.15

2.c klass

2.d klass

Tallinna Loomaaed KIK projekt "Jääkaru ja Arktika elustik": tutvumine jääkaru eluviisiga ja Arktika elustikuga

Kairi Keldo-Asi

Sigre Leht

30. september

10.00-12.40

1.e klass

1.v klass

Loodusmuuseum Programm "Pargitund": teema "Puud sügisel, puude lehed ja viljad" teadmiste omandamine ja kinnistamine

Merje Meriloo

Janet Kask

30. september

11.00-14.30

5.a klass

5.b klass

Draamateater Etendus "Lohe needus": õppimine nähtut analüüsima

Riina Remmel

Külli Liiv

30. september

11.45-14.00

5.c klass T1 Mall of Tallinn Näitus "Body Worlds": rännak inimkeha sisse (ingliskeelsete terminite kinnistamine, teadlikkus inimkeha kohta)

Esta Hio

Sirje Nurk

1. oktoober

8.05-12.00

5.c klass

5.g klass

Harmi mõisa park KIK projekt "Elu jões": jõe elustikuga tutvumine

Kristin Uuemäe

Triin Kütt

1. oktoober

9.00-12.30

2.e klass

2.v klass

Tallinna Loomaaed KIK projekt "Jääkaru ja Arktika elustik"

Pille Raudam

Regina Sulu

6. oktoober

8.05-13.30

3.a klass

3.b klass

Aegviidu külastuskeskus, Nelijärve matkarada KIK projekt "Matkatarkuste ABC": teadmised matkamisest, oskus looduses liikuda, keskkonnahoid

Linda Pihu

Biby Lilander

6. oktoober

8.15-15.30

4.e klass

4.v-6.l klass

Eesti Ajaloomuuseum, Niguliste muuseum, Teatri- ja muusikamuuseum

Koolipäev "Puust ja punaseks": õppepäev muuseumides klassiõpetuse õppeainete õpitulemuste kinnistamiseks

Monika Piil

Sandra Ausmees

7. oktoober

8.05-13.30

2.a klass

2.b klass

MTÜ Loodusmaa KIK projekt "Saame sõpradeks, mina olen mets": teadmised metsa taimestikust ja loomadest

Merke Kalinin

Eleri Viikmäe

7. oktoober

8.05-13.30

3.c klass

3.d klass

Aegviidu külastuskeskus, Nelijärve matkarada KIK projekt "Matkatarkuste ABC": teadmised matkamisest

Aili Leukmann

Mirjel Reinumägi

8. oktoober

8.05-13.00

3.e klass

3.v klass

Aegviidu külastuskeskus, Nelijärve matkarada KIK projekt "Matkatarkuste ABC": teadmised matkamisest

Kristiina Kasuk

Carolin Kaubi

9. oktoober

8.05-13.00

5.e klass Harmi mõisapark KIK programm "Elu jões" Siiri Joamets

9. oktoober

9.15-13.40

1.e klass Laitse Rallypark Liiklusteemaline õppeprogramm kooliminejale "Sõpradega koos"; iseseisvalt liiklemist alustavate laste toetamine liiklusega seotud teemade õppimisel ja kinnistamisel Merje Meriloo

13. oktoober

8.05-13.30

2.e klass

2.v klass

MTÜ Loodusmaa KIK projekt "Saame sõradeks, mina olen mets": teadmised metsa taimestikust ja loomadest

Pille Raudam

Regina Sulu

14. oktoober

8.05-13.00

4.d klass

4.e klass

4.v-6.l klass

Harmi mõisa park KIK projekt "Elu jões": jõe elustikuga tutvumine

Heidy Siirak

Monika Piil

Sandra Ausmees

14. oktoober

9.00-12.00

2.b klass Loodusmuuseum Õppeprogramm "Metsloomade aasta": teadmised metsloomade elust Eleri Viikmäe

5. november

8.00-19.00

4.a klass

4.b klass

Teater Vanemunine, Tõravere Observatoorium Etendus "Detektiiv Lotte", Tõravere Observatooriumi tööga tutvumine

Terje Papp

Mirje Hagur