Videomängufestival PlayFair 2018

Tere, hea koolipere!

Kirjutan Teile MTÜ PlayFairist, kes on juba 27.-28. aprillil organiseerimas Eestis seni suurimat tehnoloogia- ja videomängufestivali. Kutsume kõiki õpilasi ning õpetajaid meie üritusele külla!

27.-28. aprillil toimub Tallinna Lauluväljakul Eesti suurim tehnoloogia- ja videomängumess PlayFair 2018. Kahe päeva vältel mahub Lauluväljaku katuse alla nii tehnoloogiamess, võrgupidu kui ka kuhjaga harivat ja meelelahutuslikku programmi.

Nii noori kui täiskasvanuid ootab palju tegevust nii retronurgas kui virtuaalreaalsusmaailmas. Lavaprogrammis astuvad üles TTÜ Korvpalliklubi ja JK Tallinna Kalevi sportlased, samuti mitmed tuntud Eesti striimerid ja YouTuberid. Workshoppides saab õppida roboteid ehitama, mänge programmeerima ning tegelasi joonistama! Karta ei tasu, oodatud on kõik alates 6. eluaastast ning igav ei hakka kindlasti ka hulka vanematel!

Rohkem infot ürituse kohta leiab meie kodulehelt - https://playfair.ee/

Palume Teid, et levitaksite infot kogu koolipere seas! Usume, et festival on hea võimalus koolivaheajal meeldivalt aega veeta ning samas ka targemaks saada.

Soovi korral pakume Teile ka võimalust soetada grupipileteid -50% soodustusega. Sooduspileti hind kehtib nii õpilastele kui õpetajatele mõlemal ürituse päeval. Ühe inimese hind grupisoodustuse kasutamisel (vähemalt 10 inimest) on 4€.

Soodustuse kasutamise soovi korral pakume võimalust tasuta piletite eest arvega koolipõhiselt. Sooduspiletite kogusest tuleks teada anda enne 20. aprilli. Sissepääs toimub dokumendi alusel.

Kui tekkis mingeid küsimusi või mõtteid PlayFair 2018 ürituse teemadel, siis vastame loomulikult hea meelega!

Kohtumiseni Lauluväljakul