Vaimse tervise kuu

Oktoober

Oktoober oli Jüri Gümnaasiumis vaimse tervise kuu. Selle raames toimusid 7. klassidele söömist ja söömishäireid puudutavad külalistunnid. Mõned 9. klassid  tegid positiivseid ja inspireerivaid sõnumeid, mida jagati teistega kooliseintel. Osad 7. klassid tegid ettekandeid teemal, kuidas hoida vaimset tervist.

7.-11. oktoobri nädala jooksul said kõik algkooli õpilased päeva alustada vaikuseminutitega ning osa klasse tegid erinevaid vaimset tervist toetavaid tegevusi koos oma klassiõpetajaga. Antud nädala jooksul tuli televiisoritest lõbusaid, motiveerivaid ja inspireerivaid videosi ning ühise vahetunni ajal mängis lõõgastav muusika.

10. oktoobril, mis on ülemaailmne vaimse tervise päev, said kõik kooli õpilased värvida mandalaid ning õpetajatel oli võimalus lõõgastuda 15-minutilise massaažiga. Vaheajal oli õpetajatel võimalus ka osaleda Shindo tunnis.