Turvalise interneti päev

7. veebruar 2017

Turvalise interneti päeva raames käis 6. klassidel külas Rae valla piirkonnapolitseinik Marten Ingel. Ühiselt arutleti, kuidas internetis käituda: kuidas kaitsta oma paroole, mida on mõistlik teistega jagada, mis on identiteedivargus jm.

5.b klassi tehnoloogiatunnis rääkisime Turvalise interneti päevast: Tutvumisime "Päriselt ka või?" veebilehega, vaatasime sealt videosid. 1.g klassiga rääkisime turvalisest nutitelefoni kasutusest.

9.h klass mängis inglise keele tunnis simulatsioonimängu Digital Compass, mis on animeeritud tegelastega mäng, kus õpilane arendab digitaalset kirjaoskust kaheksa tegelase juhendamisel. Teemad, mida kaetakse on internetiturvalisus, privaatsus, suhtlemine, digitaalne jalajälg, identiteet, autoriõigused ja digitaalne kirjaoskus. Samuti hääletasid õpilased, milline on nende arvates just küberkiusamine.

10.a ja 12.b klassid uurisid nutiturvalisust.Veebiseminari põhjal valmisid märksõnaplakatid ja õppevideod.