Töövarjupäev 11. klassidele

29. november on Jüri Gümnaasiumis töövarjupäev, millest peavad osa võtma kõik 11. klassi õpilased. Töövajupäeva koha leiad endale ise!

Tagasiside ja kogemuste jagamine toimub majanduse tunnis ning õpetajale tuleb esitada järgnevaks tunniks peale töövarjupäeva tööleht, mille leiad stuudiumist või kodulehelt.

Enda nimi, ettevõte ja ametikoht tuleb registreerida järgneva lingi kaudu hiljemalt 23. novembriks.

Töövarjupäev annab Sulle võimaluse heita pilk täiskasvanud eduka inimese “päristöö” olemusse. Töövarjupäeval jälgid vähemalt poole tööpäeva vältel varjuna oma ala spetsialisti töid ja tegemisi protsessi sekkumata.

Töövarjupäev on Sinu võimalus

• tutvuda oma tuleviku ameti esindaja igapäevatööga
  • määratleda oskused ja isiksuse omadused, mis on vajalikud tööalase edu saavutamiseks tulevikus
  • näha ja tunnetada reaalset töökeskkonda
  • saada teada, millised on tööandjate ootused
  • luua kontakte ja suhelda inimestega, kes arendavad meie ettevõtlust ja ühiskonda
  • veenduda, kuidas koolis õpitavad teadmised tööle asudes rakendust leiavad ja palju muud.