Rae Noortekeskuse uus töökorraldus

 

Rae Noortekeskus annab teada:

Oleme oma tegevusega kolinud veebi.
Rae Noortekeskuse alla kuuluvad – Jüri Noortekeskus, Vaida Noortekeskus, Lagedi Noortekeskus, Peetri Noortekeskus ja Järveküla Noortekeskus.

Oleme rakendanud järgmiseid meetmeid:

  • Esiteks, kõigile noortele-vanematele-huvilistele oleme loonud jutunurga, kus võib kõikide oma küsimuste, murede ja ettepanekutega pöörduda. Noortsootöötajad on aktiivselt olemas 10:00-19:00 (enne ja pärast võib vastus veidike viibida). See keskkond võimaldab abivajajal jääda anonüümseks.
    E-Noortekeskuse vestluse leiate siit -  https://xat.com/raenoortekeskus
  • Koondame oma kodulehele, Rae Noortekeskuse facebook´ile (https://www.facebook.com/RaeNoortekeskus/) ja instagrammi lehele (https://www.instagram.com/raenoortekeskus/) kõikide noortekeskuste noorsootöötajate kontaktid ning ka noortekeskuste sotsiaalmeedia kontod. Oleme valmis igati nii telefonide ja meilide teel vastama küsimustele, aitama ning lahendama probleeme, millega noor-lapsevanem võib silmitsi seista.

Iga noortekeskus aktiivselt läbi sotsiaalmeedia teeb noortele üleskutseid, live videoid, jagab kvaliteetset noorteinfot ning teeb ettepanekuid tegevusteks, mida saab karantiini ajal teha. Oleme omaltpoolt seadnud ka tingimuseks, et teeme seda pärast lõunasel ajal, et mitte ka noori segada nende koolitööde tegemise ajal.