Õppepäevad Pernova Hariduskeskuses

November 2017
Novembrikuus käisid kooli kõik viis neljandat klassi õppepäeval Pernova Hariduskeskuses. Õpitoa teemaks oli „Päikesesüsteemi planeedid“, läbiviijaks oli Aarne Paul. Tegevuste käigus õppisid osalejad kasutama IKT vahendeid astronoomia teadmiste kinnistamiseks, vaatlesid teleskoobiga planeete.

4.d klassi õpilaste tagasiside:
Piia ja Grete: „Käisime klassiga Pernova Hariduskeskuses. Me kuulasime planetaariumis ühe mehe juttu planeetidest. Pärast seda saime majas ringkäigu, mille jooksul nägime loomi, taimi ning saime katsuda ka mitmete loomade karvkatet. Külaskäik oli kasulik, sest saime palju teada planeetide kohta. Meile meeldis seal väga, kuigi sõit oli pikk.“
Erlend ja Alfred: „Planetaariumis oli väga lahe: näiteks see, et seal sai  iga laps laseriga planeete näidata ja film oli lahe. See oli vinge, kui ekraanil olid planeedid.
Meile meeldisid ka loomadest tehtud topised, need olid väga hästi tehtud. Mulle meeldis kõige rohkem hundi oma ja Alfredile meeldis väga karu oma. See väljasõit oli minu (Erlendi) lemmik.“

Lastele väga meeldis ja õpetajad soovitasid neil peredega seda keskust veel külastama minna.
Õpitubade läbiviimise ja bussitranspordi kulud tasus MTÜ JG Vilistlaskogu.