Õpilaste tulemused 2018/2019

Õpilase nimi Klass Konkurss, olümpiaad, võistlus Koht Juhendaja
Agne-Reete Abel 12.c Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teatejooksus 10.-12. kl. tütarlapsed 4x100m II koht Kelli Vechterstein Helen Loik
Reili-Riin Vessmann 10.a Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teatejooksus 10.-12. kl. tütarlapsed 4x100m II koht Kelli Vechterstein Helen Loik
Liisa Torsus 12a. Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teatejooksus 10.-12. kl. tütarlapsed 4x100m II koht Kelli Vechterstein Helen Loik
Kätlin Kruus 12.c Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teatejooksus 10.-12. kl. tütarlapsed 4x100m II koht Kelli Vechterstein Helen Loik
Ralf Randver 8.d Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teatejooksus 8.-9. kl.poisid 4x100m II koht Kelli Vechterstein Helen Loik
Raiko Madar 8.b Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teatejooksus 8.-9. kl.poisid 4x100m II koht Kelli Vechterstein Helen Loik
Jako Marten Reilson 9.b Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teatejooksus 8.-9. kl.poisid 4x100m II koht Kelli Vechterstein Helen Loik
Markus Mittal 9.d Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teatejooksus 8.-9. kl.poisid 4x100m II koht Kelli Vechterstein Helen Loik
Christopher Gutmann 7.b Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teatejooksus 6.-7. kl. poisid 4x800m II koht Kelli Vechterstein Helen Loik
Cristofer Köster 6.d Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teatejooksus 6.-7. kl. poisid 4x800m II koht Kelli Vechterstein Helen Loik
Markus Klais 6.e Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teatejooksus 6.-7. kl. poisid 4x800m II koht Kelli Vechterstein Helen Loik
Holger Himuśkin 6.c Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teatejooksus 6.-7. kl. poisid 4x800m II koht Kelli Vechterstein Helen Loik
Hugo Tammepõld 5.e Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teatejooksus kuni 5. kl. poisid 4x400m III koht Kelli Vechterstein Helen Loik
Raiko Ilves 5.b Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teatejooksus kuni 5. kl. poisid 4x400m III koht Kelli Vechterstein Helen Loik
Romet Leppik 4.e Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teatejooksus kuni 5. kl. poisid 4x400m III koht Kelli Vechterstein Helen Loik
Kristofer Kruusimäe 5.b Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teatejooksus kuni 5. kl. poisid 4x400m III koht Kelli Vechterstein Helen Loik
Miia Ott 5.c Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teatejooksus kuni 5. kl.tütarlapsed 4x400m I koht Kelli Vechterstein Helen Loik
Kirke Madar 5.b Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teatejooksus kuni 5. kl.tütarlapsed 4x400m I koht Kelli Vechterstein Helen Loik
Hanna Isabel Põhjala 5.a Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teatejooksus kuni 5. kl.tütarlapsed 4x400m I koht Kelli Vechterstein Helen Loik
Aila-Ly Rogatkin 5.d Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teatejooksus kuni 5. kl.tütarlapsed 4x400m I koht Kelli Vechterstein Helen Loik
Miia Ott 5.c Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teatejooksus kuni 5. kl. tütarlapsed 4x50m. II koht Kelli Vechterstein Helen Loik
Aila-Ly Rogatkin 5.d Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teatejooksus kuni 5. kl. tütarlapsed 4x50m II koht Kelli Vechterstein Helen Loik
Kirke Madar 5.b Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teatejooksus kuni 5. kl. tütarlapsed 4x50m II koht Kelli Vechterstein Helen Loik
Annika Märtin 5.c Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teatejooksus kuni 5. kl. tütarlapsed 4x50m II koht Kelli Vechterstein Helen Loik
Jessica Ojaste 5.a Rahvusooper Estonia haridusprojektide konkurss Võidutöö Katrin Betlem
Sandra Sinivee 5.a Rahvusooper Estonia haridusprojektide konkurss Võidutöö Katrin Betlem
Johanna Dora Mätlik 5.a Rahvusooper Estonia haridusprojektide konkurss Võidutöö Katrin Betlem
Kristin Paas 4.c Üle-eestiline 3.-4. klasside õpilaste Kodu-uurimistööde konkurss "Meie pere 100 aastat tagasi" 1. koht Pille Raudam
Roosi Matilda Padari 4.c Üle-eestiline 3.-4. klasside õpilaste Kodu-uurimistööde konkurss "Meie pere 100 aastat tagasi" 1. koht Pille Raudam
Mathias Järve 4.c Üle-eestiline 3.-4. klasside õpilaste Kodu-uurimistööde konkurss "Meie pere 100 aastat tagasi" 1. koht Pille Raudam
Helen Enno 4.b Üle-eestiline 3.-4. klasside õpilaste Kodu-uurimistööde konkurss "Meie pere 100 aastat tagasi" 1. koht Liidi Mehide