Fotokonkurss

Jüri Gümnaasiumi ja MTÜ JG Vilistlaskogu kuulutavad KESKKONNAFOORUM 2011/2012 raames välja fotokonkursi „PUU”

Konkursi eesmärgiks on väärtustada loodust hoidvaid, sallivaid hoiakuid ning abistavaid ja loodussõbralikke käitumismalle looduses ning jäädvustada kauneid ja/või huvitavaid puid.
Konkurss kestab kuni 31.märtsini 2012. Võitjad kuulutatakse välja õppeaasta lõpus. Ühtlasi avaldatakse parimad tööd Jüri Gümnaasiumi õpilastööde kogumikus.

Konkursist on osa võtma oodatud kõik õpilased, võisteldakse viies vanuseastmes:
  • 1. klassid
  • 2.- 4.klassid
  • 5.-6.klassid
  • 7.- 9. klassid
  • 10.-12. klassid
Konkursi tingimused:
  • Esitada võib mustvalgeid ja värvifotosid, mis ei ole osalenud teistel konkurssidel.
  • Foto peab olema enda tehtud, iga osaleja saab saata kuni kolm fotot ja seeria korral kuni 6 fotot.
  • Fotod esitatakse digitaalselt:
    • Fotode eraldusvõime peab olema vähemalt 2000 x 1500 pikslit (lubatud formaadid on .jpg .tiff .bmp).
    • Fotode digitaalsel töötlemisel lisada juurde pildi originaal.
    • Digifotosid võib saata e-postiga juhatus@vilistlane.ee või saata/tuua ise pildid cd-l kooli infojuhi kätte (õppekorpuse III korrusele)
    • Pildil peab olema allkiri.
    • Digifotole peab lisama andmed autori kohta.
  • Konkursist osavõtja garanteerib fotol olevate kolmandate isikute nõusoleku piltide kasutamiseks.
  • Konkursi korraldajatel on õigus avaldada esitatud pilte trükistes, veebis ja näitustel fotokonkursiga seonduvalt. Esitatud tööd kuuluvad pärast konkurssi Jüri Gümnaasiumile.
Konkursitöid hindab vastava valdkonna inimestest koosnev žürii. Igas vanusegrupis autasustatakse parimaid.

Mais 2012  toimub parimatest töödest näitus kooli fuajees.