"Tõmba, Jüri!" 2015

Jüri Gümnaasiumi üks tradistioonilisemaid spordisündmusi "Tõmba, Jüri!" toimus 21. jaanuaril.

"Tõmba, Jüri!" sõudepäevale andsid avapaugu Jüri Gümnaasiumi finaalsõidud.

Esimesena läksid võistlustulle kõige nooremad, 4.-5. klass. Tüdrukute sõidus olid esimesed kolm Triinu Lamp (01.59,1- kooli rekord), Emili Nilender ja Carmen Hallang. Poiste samas vanuseklassis oli paremusjärjestus järgmine: Markus Rander, Henrik Hinn ja Kaspar Sibul.

Järgmisena oli kord 6.-7 klassi tüdrukutel ja poistel. Tüdrukutest sõudsid end poodiumile Johanna Johanson, Grete Eelmaa ja Karmen Raudsepp. Poistes tulid esikolmikusse Morten Karja, Kristo Kõplas ja Rainer Matvei.

8.-9. klasside neidude esikolmik kujunes järgmiselt: Kirke Kruberg, Aurelia Leega ja Pilleriin Saar. Noormeeste parimad olid Robert Vain, Siim Saar ja Kevin Paap.

Eelviimasena astusid võistlustulle gümnaasiumi õpilased. Neidude esimene koht läks Kelly Brusile, teine koht Kirke Pärnapuule ja kolmas koht Liis Suistele. Noormeeste tulises heitluses saavutas esikoha Joosep Harak, talle järgnes Ranno Piigert ja kolmandale kohale sõudis end Jarl- Ivor Burget.

Kooli sõitude ankrumeesteks ja -naisteks olid koolitöötajad. Naiste arvestuses kuulusid kolm esikohta Sirli Kantsile, Liina Roobile ja Tiina Kiislarile. Meeste arvestuse parimaks tuli kooli sõitude kiireima ajaga (01.30,6) Kristo Remmelgas, teisele kohale sõitis end Allan Männi ning kolmanda koha saavutas Kristo Tuul.

Protokoll on nähtav siit:Tulemused
Lisainfo Rae valla lahtiste MV kohta: https://www.facebook.com/TombaJyri

Palju õnne kõikidele, kes eelkõige ise endit proovile panid!

Tõmba, Jüri 2015