Mini Playbox

6. juuni 2018

Taas üle paari aasta leidis aset mini playbox 1.-5. klassidele ja seekordseks teemaks oli Eurovisioon: Eesti laul. Paljud klassid tundsid ürituse ja eelseisva esinemise kohta suurt huvi ja laulude registreerimine käis põhimõttel kes valib laulu(d) enne, neid ka esitada saab. Kokku registreerus üritusele üheksa klassi.

1.

4.e

Koplifornia

Metsakutsu

Drop that boogie

Iiris ja Agoh

2.

5.c

Young

Karl-Kristjan & Karl Killing (ft. WATEVA)

3.

3.g

Rapuntsel

Lenna

Kes ei tantsi, on politsei

Elmayonesa

9.

Goodbye to yesterday

Märt Avandi ja Ott Sepp

Õpilaste esitusi hindas neljaliikmeline žürii, kuhu kuulusid tantsuõpetaja Helen Lagle, muusikaõpetaja Rutt Ridbek ja 10.a klassi õpilased Karl Peterson ning Marcel Malsroos-Väli. Žürii jagas välja kolm auhinnalist kohta ja eriauhinnad parima nais- ja meesesineja, parima flossija, parima pillimehe, kaasaegse esituse, naljakaima esituse, säravaima esituse, stiilsuse, pühendumise, ühtsuse ja parima kostüümi eest.