Konsultatsioonitunnid ja järelevastamine

Õpetaja

Konsultatsiooniaeg

Ruuminumber

Allikson, Annika

Esmaspäev 14.00-15.45

Teisipäev 14.00-15.45

A330

Arro, Krista

Kolmapäev 14.00-14.45

K328

Avloi, Maarika

Reede 14.00-14.45

Neljapäev 8.00-8.30

Õ409

Betlem, Katrin

Kolmapäev 14.00-14.45

A154

Dieves, Priit

Teisipäev, kolmapäev 8.00-8.30

G210

Erbsen, Anne

Teisipäev, kolmapäev 8.00-8.30

G207

Erik, Inna

Teisipäev 14.00-15.45

Teisipäev, kolmapäev, reede 8.00-8.30

G216

Freimann, Mari

Teisipäev 14.00-14.45

Õ308

Getman, Olga

Teisipäev 8.00-8.30

G005

Gorbunov, Marge

Neljapäev 8.00-8.30

G208

Grents, Anu

Kolmapäev 14.00-14.45

A262

Hagur, Mirje

Teisipäev 15.00-15.45

A427

Hio, Esta

Kolmapäev 15.00-15.45

K325

Hirschon, Annelore

Esmaspäev 15.00-15.45

Õ215

Jõemets, Rita

Kolmapäev 15.00-15.45

A432

Kabel, Kadri

Esmaspäev, teisipäev 8.00-8.30

G307

Kala, Carolina

Esmaspäev 15.00-15.45

Õ411

Kalapüüdja, Marge

Esmaspäev 14.00-14.45

A426

Kaldmäe, Kersti

Esmaspäev, neljapäev 8.00-8.30

G312

Kalinin, Merke 

Teisipäev 14.00-14.45

A260

Kalvik, Avelin

Eelneval kokkuleppel

G204

Kants, Sirli 

Teisipäev 15.00-15.45

S166

Kasak, Kuuno

Esmaspäev 14.00-14.45

G005

Kekki, Tavo

Esmaspäev 15.00-15.45

Kolmapäev 15.00-15.45

Õ121

Keldo-Asi, Kairi

Esmaspäev 14.00-14.45

A265

Kempi, Malle

Esmaspäev 14.00-14.45

A431

Kerde, Üllar

Teisipäev 14.00-14.45

Esmaspäev, kolmapäev 8.00-8.30

K236

Kimmel, Ülle

Kolmapäev 15.00-15.45

Õ413

Kink, Marianne

Teisipäev, kolmapäev 8.00-8.30

G220

Kloren, Anne

Neljapäev 14.00-14.45

K228

Kontson, Anneli

Esmaspäev, kolmapäev 8.00-8.30

G302

Kook-Aljas, Kristel

Teisipäev, neljapäev 8.00-8.30

G314

Koppel, Veronika

Kolmapäev 14.00-15.45

G204

Korman, Marge

Teisipäev 14.00-15.45

G310

Kuurberg, Sirje

Teisipäev 8.00-8.30

G209

Kõiv, Ene

Esmaspäev 14.00-15.45

Õ309

Kütt, Triin

Esmaspäev 14.00-14.45

Õ417

Lagle, Helen

Teisipäev 15.00-15.45

K226

Laid, Siiri

Teisipäev 15.00-15.45

H126

Laurand, Hairi

Teisipäev 15.00-15.45

K233

Leetjõe, Laur

Esmaspäev 15.00-15.45

Kolmapäev 15.00-15.45

Õ413

Leht, Sigre

Kolmapäev 14.00-14.45

Reede 14.00-14.45

A259

Leibenau, Gerly

Esmaspäev 14.00-15.45

Õ312

Leukmann, Aili

Teisipäev 14.00-14.45

A354

Liiv, Külli

Esmaspäev 14.00-14.45

A347

Loik, Helen

Teisipäev 14.00-14.45

S166

Martinson, Marianne

Kolmapäev 15.00-15.45

A352

Mehide, Anni

Teisipäev 15.00-15.45

Õ311

Mehide, Liidi

Esmaspäev 14.00-14.45

A258

Meybaum, Rea

Reede 14.00-14.45

Kolmapäev, reede 8.00-8.30

G221

Muug, Riina

Kolmapäev 15.00-15.45

Õ314

Mänd, Kristi

Neljapäev 13.05-14.45

K325

Männi, Kaja

Neljapäev 15.00-15.45

Õ413

Niilo, Lauri

Esmaspäev, kolmapäev 8.00-8.30

G305

Nikitin, Timo 

Kolmapäev 14.45-16.15

Õ118

Nurk, Sirje

Kolmapäev 15.00-15.45

K327

Nurmsoo, Ene

Kolmapäev 14.00-14.45

A430

Ossipov, Robert

Teisipäev 14.00-14.45

Õ416

Papp, Terje

Neljapäev 14.00-14.45

Õ208

Pedak, Pille

Esmaspäev 13.05-13.50

A152

Pent, Martti 

Kolmapäev 15.00-16.30

S166

Pihu, Linda

Esmaspäev 14.00-14.45

A349

Pilman, Nele

Kolmapäev 15.00-15.45

G205

Pukk, Irene

Esmaspäev 15.00-15.45

G219

Pärna, Laura-Liis

Neljapäev 8.00-8.30

G303

Raud, Tiina 

Teisipäev 12.45-13.30

Kolmapäev 14.00-14.45

KAudit

A159

Raudam, Pille  

Teisipäev 14.00-14.45

Õ211

Reinholm, Sirle

Teisipäev 14.00-15.45

 

Õ101

Remmel, Riina

Esmaspäev 14.00-14.45

A348

Remmelgas, Kristo 

Esmaspäev 14.00-14.45

Teisipäev 15.00-15.45

Kolmapäev 8.00-8.30

S166

Ridbeck, Rutt

Teisipäev 14.00-14.45

A154

Rohusaar, Margit 

Esmaspäev 14.00-14.45

A355

Roop, Liina 

Esmaspäev 15.00-15.45

Teisipäev 8.00-8.30

G304

Saar, Margarita

Esmaspäev 15.00-15.45

Õ216

Savi, Hille

Neljapäev 14.00-14.45

A163

Selgis, Eda

Teisipäev 15.00-15.45

Kolmapäev 15.00-15.45

Õ411

Siirak, Heidy

Kolmapäev 15.00-15.45

A433

Soans, Tiina 

Neljapäev 14.00-14.45

Õ209

Soppe, Liis 

Neljapäev 14.00-14.45

A264

Suigusaar, Kristiina

Teisipäev 14.00-14.45

K329

Suursaar, Oksana

Kolmapäev 14.00-16.30

 

Õ314

 

Tahk, Marje

Esmaspäev 8.00-8.30

Esmaspäev, teisipäev, kolmapäev 15.00-16.30

H109

Taimre, Sandra 

Teisipäev 14.00-14.45

Kolmapäev 15.00-15.45

Õ212

Tamm, Jaanus

Reede 13.05-13.50

 

Õ315

Tammaru, Teele

Kolmapäev 14.00-14.45

A425

Toomi, Kadi

Teisipäev 15.00-15.45

K227

Troska, Eleri 

Kolmapäev 14.00-14.45

A353

Truuver, Kerli

Esmaspäev 14.00-15.45

Õ416

Uuemaa, Ülle

Esmaspäev 15.00-15.45

Kolmapäev 14.00-14.30

S166

Uuemäe, Kristin

Esmaspäev 14.00-14.45

Õ214

Vanaselja, Evelin

Teisipäev 8.00-8.30

Neljapäev 8.00-8.30

G209

Vechterstein, Kelli

Teisipäev 15.00-15.45

Kolmapäev 14.00-14.45

S166

Veskioja, Riin

Teisipäev 15.00-15.45

A162

Viidemann, Eva

Teisipäev 15.00-15.45

Neljapäev 14.00-14.45

K325

K325

Viigi, Kadi

Esmaspäev 15.00-15.45

Reede 14.00-14.45

K326

Viikmäe, Eleri

Teisipäev 14.00-14.45

A266

Vimberg, Kristi

Esmaspäev 15.00-16.00

K229

Järelevastamise ajad ruumis Õ413:

Esmaspäev  15.00-15.45

Teisipäev  14.35-15.50

Kolmapäev 15.00-15.45

Neljapäev 14.35-15.50

Reede  15.00-15.45