Konkurss „Jüri Gümnaasium tänab ja tunnustab 2018“

Austatud õpilased, lastevanemad, vilistlased, koostööpartnerid, asutused ja organisatsioonid!

Ootame Teid hiljemalt 2. aprillil 2018 esitama kandidaate konkursile „Jüri Gümnaasium tänab ja tunnustab 2018“ järgmistes kategooriates:

• Aasta õpetaja:
              - Aasta klassiõpetaja
              - Aasta põhikooliõpetaja
              - Aasta gümnaasiumiõpetaja
  • Aasta klassijuhataja
  • Aasta suunaja
  • Aasta juht
  • Aasta koolitöötaja
  • Aasta uus tegija
  • Aasta hariduse sõber
  • Jüri Gümnaasiumi aasta tegu

Konkursi eesmärk on tunnustada, väärtustada ja tutvustada üldsusele Jüri Gümnaasiumit ning meie õpetajaid, ringijuhte ja teisi haridustöötajaid ning koolitöötajaid (sekretariaat, administraatorid, söökla, koristajad, IKT jne),  kelle töö ja isiklik eeskuju on oluliselt kaasa aidanud noorte kujunemisele mitmekülgselt arenenud isiksusteks, positiivselt mõjutanud meie kooli, Rae valla või kogu riigi elu.

Konkursi juhend ja vormid on manustena lisatud.

Teie poolt esitatud ettepanekud vaadatakse läbi komisjoni poolt, kuhu kuuluvad juhtkonna esindaja, ametiühingu ja töötajate usaldusisikud, valdkondade esindajad, hoolekogu esindaja ning vilistlaskogu esindaja.

Võitjaid tunnustatakse kooli kevadkontserdil 17. mail 2018 kell 18 Jüri Spordihoone pallihallis.

„Jüri Gümnaasium tänab ja tunnustab 2018“

Konkursi juhend

Lisa 1 Aasta õpetaja vorm